U nás si můžete nechat doručit zboží následujícími způsoby:

Doprava ZDARMA při nákupu nad 1500 Kč

Využijte příležitosti dopravného zdarma při nákupu v celkové hodnotě nad 1500 Kč s DPH a dopravné Vám nebudeme účtovat. Při splnění výše objednávky se automaticky v košíku nastaví výše dopravného na nulu a za dopravu nezaplatíte ani korunu. Vážíme si každého zákazníka a jsme rádi, že v nás věříte, stejně jako my ve Vás.

Cena: ZDARMA


ZásilkovnaZásilkovna Domů

Domů. Do kanceláře. Do práce na recepci. Řidič vám osobně doručí zásilku až do rukou, a to na jakoukoliv adresu v Česku. Přivítejte ve dveřích řidiče v červeném s logem Zásilkovna. Jakmile kurýr vaši zásilku naloží, pošleme vám notifikaci s informací o doručení s přesností na 90 minut. Pokud vás kurýr nezastihne, uloží vám zásilku na nejbližším výdejním místě, kde si ji můžete vyzvednout ještě tentýž den.

Cena: 99 Kč s DPH

ZásilkovnaZásilkovna

AKCE DOPRAVA ZDARMA OD 590,- (platí od 24.4.2023)

Zásilkovna je síť odběrových míst, které máte k dispozici pro osobní odběr objednávek, které jste si u nás udělali.
Více informací pro příjemce zásilek naleznete zde: https://www.zasilkovna.cz
Informace o sledování vaší zásilky: https://www.zasilkovna.cz/vyhledavani

Cena:0 Kč s DPH

BalíkovnaČeská pošta - Balíkovna

AKCE DOPRAVA ZDARMA OD 590,- (platí od 24.4.2023)

Rychle rostoucí síť výdejen balíků. Najdete nás na každém rohu, nejen na poštách. V nákupáku, u školy i cestou z práce…Jsme všude tam, kde nás potřebujete mít. 

Cena: 0 Kč s DPH

Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu

Česká pošta vaši objednávku doručí do 24 hodin od okamžiku, kdy ji od nás převezme, a to na jednu z 2600 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete. Díky SMS a e-mailu budete vědět, že na vás balíček čeká. Můžete si ho tak vyzvednout, kdy se vám to nejvíce hodí. V den expedice dostanete rovněž podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení.

Cena: 84 Kč s DPH

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky

Česká pošta vaši objednávku doručí v rámci ČR do 24 hodin od okamžiku, kdy ji od nás převezme. V den doručování dostanete SMS, v den expedice rovněž podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení. Česká pošta doručuje v pracovní dny v běžné doručovací době, kterou nabízí v dané lokalitě.

Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší ukládací poště. O tom budete informováni SMSkou i papírkem do schránky.

Cena: 99 Kč s DPH

Osobní odběr na prodejněOsobní odběr na prodejně Lion Sport

Osobní odběr objednávky je možný na našich prodejnách.
Po obdržení e-mailu s potvrzením možnosti vyzvednutí Vašeho osobního odběru na  Vás bude čekat po dobu 7 dní k vyzvednutí.
Při vyzvednutí objednávky máte možnost si Vámi objednané zboží vyzkoušet a v případě, že jste nezvolili správnou velikost, odebrat pouze část Vaší objednávky.

Seznam prodejen

Cena: 19 Kč s DPH