Sálové boty adidas Performance STABIL X JR - foto 0 Sálové boty adidas Performance STABIL X JR - foto 1 Sálové boty adidas Performance STABIL X JR - foto 2 Sálové boty adidas Performance STABIL X JR - foto 3 Sálové boty adidas Performance STABIL X JR - foto 4 Sálové boty adidas Performance STABIL X JR - foto 5
Sálové boty <br>adidas Performance<br> <strong>STABIL X JR</strong> - foto 0 Sálové boty <br>adidas Performance<br> <strong>STABIL X JR</strong> - foto 1 Sálové boty <br>adidas Performance<br> <strong>STABIL X JR</strong> - foto 2 Sálové boty <br>adidas Performance<br> <strong>STABIL X JR</strong> - foto 3 Sálové boty <br>adidas Performance<br> <strong>STABIL X JR</strong> - foto 4 Sálové boty <br>adidas Performance<br> <strong>STABIL X JR</strong> - foto 5
Performance
potřebujete poradit? 725 888 008

STABIL X JR

Katalogové číslo BB6346
Materiál TEXTILE/SYNTHETICS
Záruka 24 měsíců
Stav skladem

technologie


  • podpora v odrazové fázi
  • pružnost a citlivost vycházející ze špičky
  • dynamičnost do výskoků

Halové aktivity jsou typické ostrými změnami směru a sprinty kratších vzdáleností. Proto je klíčovou vlastností dynamičnost do odrazu, kterou obuvi adidas dodává materiál ADIPRENE®+. Tento, na špičce umístěný materiál, se chlubí pružností a citlivostí pro maximálně dynamické a přesné pohyby.

Více »

  • pohyb bez jakýchkoliv stop či otisků
  • zvýšená životnost podešví

Nároky kladené na halovou obuv jsou stále vyšší. Přizpůsobuje se každému kroku a přináší stabilitu i v seberychlejších změnách směru či sprintech. Kromě toho, všechny materiály podešví obuvi adidas jsou stoprocentně NON MARKING. Nezanechají po sobě žádnou stopu ani jiný otisk a také jsou navrženy pro zvýšenou ochranu proti opotřebení.

Více »

  • mimořádně odolná pryž na vysoce exponovaných částech podešve
  • materiál nezanechává stopy, a proto je obuv vhodná i na halové povrchy
  • zamezuje podklouznutí

Tato technologie se nachází na podešvi tenisové nebo indoorové obuvi adidas místech, která jsou nejvíce exponovaná. Jedná se o mimořádně odolnou pryž s dlouhou životností. Její velkou výhodou je, že při prudkých změnách pohybu nezanechává stopy na halových površích. Technologie ADIWEAR® výrazně snižuje možnost podklouznutí, ale zároveň ulehčuje tenisový skluz.

Více »
lion sport na sociálních sítích