Sálové boty adidas Performance COUNTERBLAST  - foto 1 Sálové boty adidas Performance COUNTERBLAST  - foto 2 Sálové boty adidas Performance COUNTERBLAST  - foto 3 Sálové boty adidas Performance COUNTERBLAST  - foto 4 Sálové boty adidas Performance COUNTERBLAST  - foto 5 Sálové boty adidas Performance COUNTERBLAST  - foto 6 Sálové boty adidas Performance COUNTERBLAST  - foto 7 Sálové boty adidas Performance COUNTERBLAST  - foto 8
Sálové boty adidas Performance COUNTERBLAST  - foto 1 Sálové boty adidas Performance COUNTERBLAST  - foto 2 Sálové boty adidas Performance COUNTERBLAST  - foto 3 Sálové boty adidas Performance COUNTERBLAST  - foto 4 Sálové boty adidas Performance COUNTERBLAST  - foto 5 Sálové boty adidas Performance COUNTERBLAST  - foto 6
Performance

Sálové boty adidas Performance COUNTERBLAST 

Dostupné velikosti v UK


Pro zjištění dostupnosti zvolte velikost
dostupnost na prodejnách
3 499,- Kč | UŠETŘÍTE 1 750,- Kč
1 749,- Kč
*cena včetně DPH

Další varianty

potřebujete poradit? 725 888 008

COUNTERBLAST

Katalogové číslo CG2762
Materiál TEXTILE/SYNTHETICS
Záruka 24 měsíců
Stav skladem

technologie


  • pryž s vysokou hustotou umístěná v patní části mezipodešve
  • pohlcuje nárazy při dopadech
  • napomáhá šetřit kloubní pouzdra a tím předcházet zraněním

Vysoce funkční materiál umístěný v patní části mezipodešve, který má za úkol snižovat velké zatížení kloubů, ke kterému dochází během došlapující fáze. Pohlcuje velkou část energie a tlumí tak nárazy při dopadu. Napomáhá tak předcházet zraněním kloubů.

Více »

  • podpora v odrazové fázi
  • pružnost a citlivost vycházející ze špičky
  • dynamičnost do výskoků

Halové aktivity jsou typické ostrými změnami směru a sprinty kratších vzdáleností. Proto je klíčovou vlastností dynamičnost do odrazu, kterou obuvi adidas dodává materiál ADIPRENE®+. Tento, na špičce umístěný materiál, se chlubí pružností a citlivostí pro maximálně dynamické a přesné pohyby.

Více »

  • stabilizace střední části chodidla
  • nezávislý pohyb přední a zadní části chodidla
  • přizpůsobivost v každém kroku

Stabilita v každém okamžiku je jedním z klíčových požadavků halové obuvi. Z tohoto pohledu je zásadní stabilizace střední části chodidla a jeho zpevnění. K tomu napomáhá konstrukce TORSION® SYSTEM, která umožňuje nezávislý pohyb špičky apaty, tzv. torsionabilitu, ale pouze v určitých mezích, aby nedošlo k překroucení chodidla. Maximální přizpůsobivost, kterou zajistí TORSION SYSTEM®, ocení každý sportovec v každém okamžiku svého výkonu.

Více »
lion sport na sociálních sítích