Ponožky
adidas Performance
AlphaSkin NS LC

Vaše nohy nesou při tréninku velkou zátěž. Trochu je podpořte. Tyhle ponožky adidas zpevní klenbu a ochrání vás před zraněním. Anatomický střih… více informací

Dostupné velikosti


Pro zjištění dostupnosti zvolte velikost
dostupnost na prodejnách
329,- Kč | UŠETŘÍTE 99,- Kč
230,- Kč
*cena včetně DPH

Další varianty

potřebujete poradit?
725 888 008

AlphaSkin NS LC


Záruka24 měsíců
Stavskladem
Katalogové čísloCV7693

popis

Vaše nohy nesou při tréninku velkou zátěž. Trochu je podpořte. Tyhle ponožky adidas zpevní klenbu a ochrání vás před zraněním. Anatomický střih Formotion taky pomáhá optimálnímu pohybu nohy v botě - proto jsou ponožky rozdělené na levou a pravou. O ventilaci se postará tkanina Climacool a díky ze síťoviny. A spolehněte se, že ponožky budou držet na svém místě. O to se postarají manžety s protiskluzovým vláknem.


technologie


  • maximální prodyšnost
  • okamžitý odvod potu a rychlejší schnutí
  • pohodlí díky ideální ventilaci

Konstrukce systému CLIMACOOL® je uzpůsobena k maximální prodyšnosti a tím i ideálnímu odvodu potu. Hodí se jak pro sporty provozované v letních měsících, tak pro podmínky snížené cirkulace vzduchu, tedy kromě tenisu i pro další indoorové aktivity. Obuv díky tomuto systému velmi rychle schne, což ocení zejména sportovci trénující vícekrát denně.

Více »

  • osvědčený funkční střih, který se maximálně přizpůsobí pohybu člověka
  • použití několika různých materiálů a kombinace jejich různých vlastností
  • oblečení je předem tvarované

FORMOTION® představuje již osvědčený funkční střih, který se maximálně přizpůsobí pohybu člověka a zároveň mu pomáhá k udržení správného postavení těla během výkonu. Zvyšuje komfort a výkon díky použití několika různých materiálů a kombinaci jejich různých vlastností. Všechny FORMOTION® kusy oblečení jsou předem vytvarovány a podporují tak koncept optimálního umístění švů pro větší komfort při použití během sportovních aktivit.

Více »