Ponožky
adidas Performance
AlphaSkin CR UL

Vaše nohy dostávají při tréninku zabrat a zaslouží si odměnu. Tyhle ponožky adidas s kompresním střihem Techfit zpevní klenbu i kotníky a ochrání vás… více informací

Dostupné velikosti


Pro zjištění dostupnosti zvolte velikost
dostupnost na prodejnách
379,- Kč | UŠETŘÍTE 114,- Kč
265,- Kč
*cena včetně DPH

Další varianty

potřebujete poradit?
725 888 008

AlphaSkin CR UL


Záruka24 měsíců
Stavskladem
Katalogové čísloCG2660

popis

Vaše nohy dostávají při tréninku zabrat a zaslouží si odměnu. Tyhle ponožky adidas s kompresním střihem Techfit zpevní klenbu i kotníky a ochrání vás před zraněním. V optimálním pohybu nohy vám navíc pomůže anatomický design Formotion, který rozděluje ponožky na levou a pravou. A co vlhkost? Tu od chodidla odvede tkanina Climacool a díly z síťoviny. A aby ponožky držely na svém místě, na to dohlédnou manžety s protiskluzovým vláknem.


technologie


  • technologie první vrstvy
  • umožňuje vzduchu cirkulovat přímo u pokožky
  • funkční materiál s rafinovaně rozmístěnými větracími kanálky

Technologie CLIMACOOL®je navržena tak, aby regulovala tělesnou teplotu sportovce lépe než kterýkoliv jiný materiál. Díky kombinaci funkčních materiálů, rafinovaně rozmístěných větracích kanálků a trojrozměrných látek, které umožňují vzduchu cirkulovat přímo u vaší pokožky, odvádí oblečení s technologií CLIMACOOL® přebytečné teplo a vlhkost pryč od vašeho těla. Oblečení s technologií CLIMACOOL®patří do první vrstvy a mělo by být volnější, aby mohl vzduch lépe cirkulovat.

Více »