Ponožky
adidas Performance
AlphaSkin CR LC

Náročný trénink s sebou nese i vysokou zátěž pro vaše nohy. Postarejte se o ně dobře. Tyhle ponožky adidas s anatomickým kompresním střihem zpevní… více informací

Dostupné velikosti


Pro zjištění dostupnosti zvolte velikost
dostupnost na prodejnách
379,- Kč | UŠETŘÍTE 114,- Kč
265,- Kč
*cena včetně DPH

Další varianty

potřebujete poradit?
725 888 008

AlphaSkin CR LC


Záruka24 měsíců
Stavskladem
Katalogové čísloCV7428

popis

Náročný trénink s sebou nese i vysokou zátěž pro vaše nohy. Postarejte se o ně dobře. Tyhle ponožky adidas s anatomickým kompresním střihem zpevní klenbu i kotníky a podpoří je v jejich přirozeném pohybu. Proto jsou taky ponožky rozdělené na levou a pravou. Na svém místě budou držet díky protiskluzovému vláknu na manžetách a o ventilaci se postará tkanina Climacool a díly ze síťoviny.


technologie


  • technologie první vrstvy
  • umožňuje vzduchu cirkulovat přímo u pokožky
  • funkční materiál s rafinovaně rozmístěnými větracími kanálky

Technologie CLIMACOOL®je navržena tak, aby regulovala tělesnou teplotu sportovce lépe než kterýkoliv jiný materiál. Díky kombinaci funkčních materiálů, rafinovaně rozmístěných větracích kanálků a trojrozměrných látek, které umožňují vzduchu cirkulovat přímo u vaší pokožky, odvádí oblečení s technologií CLIMACOOL® přebytečné teplo a vlhkost pryč od vašeho těla. Oblečení s technologií CLIMACOOL®patří do první vrstvy a mělo by být volnější, aby mohl vzduch lépe cirkulovat.

Více »

  • osvědčený funkční střih, který se maximálně přizpůsobí pohybu člověka
  • použití několika různých materiálů a kombinace jejich různých vlastností
  • oblečení je předem tvarované

FORMOTION® představuje již osvědčený funkční střih, který se maximálně přizpůsobí pohybu člověka a zároveň mu pomáhá k udržení správného postavení těla během výkonu. Zvyšuje komfort a výkon díky použití několika různých materiálů a kombinaci jejich různých vlastností. Všechny FORMOTION® kusy oblečení jsou předem vytvarovány a podporují tak koncept optimálního umístění švů pro větší komfort při použití během sportovních aktivit.

Více »