Pánský dres
adidas Performance
FFR HOME 7

Francie kupředu! A vy s ní v pánském ragbyovém dresu adidas vyvedeném právě v designu francouzského týmu. Dres je vyrobený z tkaniny climalite®,… více informací

Dostupné velikosti


Pro zjištění dostupnosti zvolte velikost
dostupnost na prodejnách
   K tomuto produktu máš dopravu zdarma
SLEVA 50 % | 2 299,- Kč | UŠETŘÍTE 1 150,- Kč
1 149,- Kč
*cena včetně DPH

popis

Francie kupředu! A vy s ní v pánském ragbyovém dresu adidas vyvedeném právě v designu francouzského týmu. Dres je vyrobený z tkaniny climalite®, která odvádí pot od pokožky a udržuje vás v suchu a pohodlí. I když dostáváte hodně zabrat. Rovný střih se podrobí vašim pohybům a vy se tak můžete bez rozptylování soustředit na další zteč proti svému soupeři.


technologie


  • optimální regulace vlhkosti
  • vlhkost prostupuje skrze materiál a odpařuje se z vnější vrstvy
  • CLIMALITE®+ obsahuje navíc chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE®je materiál pro optimální regulaci vlhkosti, který se skládá z 100% syntetických funkčních vláken. Cílem je co nejrychleji vázat v textilu tekutinu, kterou tělo vylučuje v podobě potu, a odvádět ji ven. Pot je „nasáván“ vnitřní strukturou vláken, prostupuje na vnější povrch a odtud se odpařuje pryč. Aby tento proces mohl hladce fungovat, musí se textilie první vrstvy nosit tak, aby těsně přiléhaly k tělu. Materiál CLIMALITE®+ je obohacen o nefritové vlákno, které vytváří chladivý účinek na kůži.

Více »

FFR HOME 7


Záruka24 měsíců
Stavskladem
Katalogové čísloAZ4444
potřebujete poradit?
725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)
Podpořte náš obchod v soutěži ShopRoku 2020