Pánský dres
adidas
FC BAYERN MÜNCHEN H JSY

Přibližte se klubu svého srdce. Jednomu z nejlepších týmů světa, který drtí své soupeře doma i venku. V dresu adidas v designu Bayernu Mnichov budete… více informací

  Tento produkt již není v naší nabídce.

Podobné produkty:

popis

Přibližte se klubu svého srdce. Jednomu z nejlepších týmů světa, který drtí své soupeře doma i venku. V dresu adidas v designu Bayernu Mnichov budete motivování k těm nejlepším výkonům. A technologii climacool vás v tom ještě podpoří. Odvádí totiž pot pryč od pokožky a příjemně chladí. Dres je ušitý z recyklovaného polyesteru, který šetří zdroje a snižuje emise.


  technologie


  • technologie první vrstvy
  • umožňuje vzduchu cirkulovat přímo u pokožky
  • funkční materiál s rafinovaně rozmístěnými větracími kanálky

  Technologie CLIMACOOL®je navržena tak, aby regulovala tělesnou teplotu sportovce lépe než kterýkoliv jiný materiál. Díky kombinaci funkčních materiálů, rafinovaně rozmístěných větracích kanálků a trojrozměrných látek, které umožňují vzduchu cirkulovat přímo u vaší pokožky, odvádí oblečení s technologií CLIMACOOL® přebytečné teplo a vlhkost pryč od vašeho těla. Oblečení s technologií CLIMACOOL®patří do první vrstvy a mělo by být volnější, aby mohl vzduch lépe cirkulovat.

  Více »

  Pánský dres adidas FC BAYERN MÜNCHEN H JSY


  Záruka24 měsíců
  Stavskladem
  Katalogové čísloAZ7961
  potřebujete poradit?
  725 888 008 (po-pá: 7:00-16:00 h)