Pánské tričko adidas Performance UNCTL CLMCHPOLO - foto 1
Pánské tričko <br>adidas Performance<br> <strong>UNCTL CLMCHPOLO</strong> - foto 1
Performance

Pánské tričko
adidas Performance
UNCTL CLMCHPOLO

Pánská tenisová adidas polokošile odvede pot od pokožky, a to jak při tréninku, tak i během náročného zápasu. Má uvolněný střih a límec se zapínáním… více informací

Tento produkt již není v naší nabídce.

Podobné produkty:

potřebujete poradit? 725 888 008

UNCTL CLMCHPOLO


Záruka24 měsíců
Stavskladem
Materiál100% Polyester
Katalogové čísloCD0706

popis

Pánská tenisová adidas polokošile odvede pot od pokožky, a to jak při tréninku, tak i během náročného zápasu. Má uvolněný střih a límec se zapínáním na knoflíky. Technologie climachill™ díky tkanině podobné síťovině a titanovým vláknům odvádí teplo od těla, pro pocit sucha a chladu.


technologie


  • vytváří ideální klima díky výborné prodyšnosti
  • plochá vlákna napomáhají rychlejšímu odpařování vlhkosti a rychleji schnou

Nejvyšší prodyšnost! Maximální ventilace! Maximální ochlazení! Maximální komfort! To vše nabízí technologie CLIMACHILL™. Tkanina je vyrobena z velmi inovativních vláken, která zvyšují chladivý efekt a výrazně poráží konkurenci v rychlosti schnutí a možnostech proudění vzduchu. Vlákna mají plochý tvar, což napomáhá odpařování vlhkosti skrz kanálky. Vlákna obsahují drobné částečky titanu, které zvyšují chladivý efekt. Ten je dále podpořen hliníkovými aplikacemi mezi lopatkami, které po opětovném přitisknutí na pokožku chladí. Tuto tkaninu je vhodné nosit přímo na těle, pro dosažení maximálního chladivého efektu.

Více »
lion sport na sociálních sítích