Pánské tričko
adidas Performance
RS LS TEE M

Najdi svůj rytmus a krok za krokem utíkej vstříc svému cíli. Žádná překážka tvou misi nezhatí. Pánské běžecké tričko adidas s technologií Climacool… více informací

Tento produkt již není v naší nabídce.

Podobné produkty:

popis

Najdi svůj rytmus a krok za krokem utíkej vstříc svému cíli. Žádná překážka tvou misi nezhatí. Pánské běžecké tričko adidas s technologií Climacool se o to postará. Tkanina odvádí pot od těla, udržuje vás v suchu a příjemně chladí. Lehce přiléhavý rovný střih kopíruje vaše pohyby a reflexní prvky dohlédnou na vaše bezpečí při pozdně večerním tréninku. Tričko je ušité z recyklovaného polyesteru, který šetří zdroje a snižuje emise.


technologie


  • technologie první vrstvy
  • umožňuje vzduchu cirkulovat přímo u pokožky
  • funkční materiál s rafinovaně rozmístěnými větracími kanálky

Technologie CLIMACOOL®je navržena tak, aby regulovala tělesnou teplotu sportovce lépe než kterýkoliv jiný materiál. Díky kombinaci funkčních materiálů, rafinovaně rozmístěných větracích kanálků a trojrozměrných látek, které umožňují vzduchu cirkulovat přímo u vaší pokožky, odvádí oblečení s technologií CLIMACOOL® přebytečné teplo a vlhkost pryč od vašeho těla. Oblečení s technologií CLIMACOOL®patří do první vrstvy a mělo by být volnější, aby mohl vzduch lépe cirkulovat.

Více »

RS LS TEE M


Záruka24 měsíců
Stavskladem
Materiál51% Polyester/49% rec polyester
Katalogové čísloCY5766
potřebujete poradit?
725 888 008