Pánské tričko
adidas Performance
PARLEY GRAP TEE

Buďte na kurtu ve střehu a odehrajte každý míček. Příští gem bude váš. Tohle pánské tenisové tričko je ušité ze savé tkaniny Climalite, která odvádí… více informací

Dostupné velikosti


Pro zjištění dostupnosti zvolte velikost
dostupnost na prodejnách
649,- Kč
*cena včetně DPH

Další varianty

popis

Buďte na kurtu ve střehu a odehrajte každý míček. Příští gem bude váš. Tohle pánské tenisové tričko je ušité ze savé tkaniny Climalite, která odvádí pot od pokožky, takže se můžete soustředit jen na hru samotnou. Při výrobě trička byla použita příze Parley Ocean Plastic, která vzniká z recyklovaného odpadu z pláží a pobřeží. Takže v tomto zápase získáváte další body navíc - za záchranu planety.


technologie


  • optimální regulace vlhkosti
  • vlhkost prostupuje skrze materiál a odpařuje se z vnější vrstvy
  • CLIMALITE®+ obsahuje navíc chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE®je materiál pro optimální regulaci vlhkosti, který se skládá z 100% syntetických funkčních vláken. Cílem je co nejrychleji vázat v textilu tekutinu, kterou tělo vylučuje v podobě potu, a odvádět ji ven. Pot je „nasáván“ vnitřní strukturou vláken, prostupuje na vnější povrch a odtud se odpařuje pryč. Aby tento proces mohl hladce fungovat, musí se textilie první vrstvy nosit tak, aby těsně přiléhaly k tělu. Materiál CLIMALITE®+ je obohacen o nefritové vlákno, které vytváří chladivý účinek na kůži.

Více »

Ve spolupráci s Parley se snažíme zabránit tomu, aby se plastový odpad dostal do oceánů, a přetváříme jej ve vysoce funkční sportovní oblečení. Problém se tak stává řešením. Proměňujeme hrozbu v materiál.

  • Už žádné další igelitové tašky. Už žádné další mikro třpytky a korálky. A další krok: zamezit využívání nového plastu ve výrobě našich produktů.
  • Našim cílem je zamezit tomu, aby se plastový odpad dostal do oceánů. Ale je to výzva pro nás pro všechny
  • Vytváříme nové materiály, produkty a nové způsoby jejich využití. To vše s pomocí ekologických inovací. Nové metody. Nový pohled na věc. Nová, lepší budoucnost.

Tento produkt je vyrobený z příze vytvořené ve spolupráci s iniciativou Parley for the Oceans: část příze je vyrobena z materiálu Parley Ocean Plastic™, který se vytváří z recyklovaného odpadu z pláží a pobřeží, tedy z plastu zachyceného před jeho proniknutím do oceánu.

Více »

PARLEY GRAP TEE


Záruka24 měsíců
Stavskladem
Materiál100% rec polyester
Katalogové čísloDV2962
potřebujete poradit?
725 888 008