Pánské tepláky
adidas Performance
ESSENTIALS STANFORD CH

Pánské tepláky adidas vás doprovodí na jakýkoliv trénink v chladnějším počasí nebo do fitness centra. Ušité jsou z rychleschnoucího materiálu… více informací

Tento produkt již není v naší nabídce.

Podobné produkty:

popis

Pánské tepláky adidas vás doprovodí na jakýkoliv trénink v chladnějším počasí nebo do fitness centra. Ušité jsou z rychleschnoucího materiálu climalite®, který odvede pot pryč od vašeho těla. Mají dvě boční kapsy, elastický pas a na nohavici vyšité logo adidas. Nohavice jsou ukončené manžetovými lemy - aby vám například při běhání nepřekážely.


technologie


  • optimální regulace vlhkosti
  • vlhkost prostupuje skrze materiál a odpařuje se z vnější vrstvy
  • CLIMALITE®+ obsahuje navíc chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE®je materiál pro optimální regulaci vlhkosti, který se skládá z 100% syntetických funkčních vláken. Cílem je co nejrychleji vázat v textilu tekutinu, kterou tělo vylučuje v podobě potu, a odvádět ji ven. Pot je „nasáván“ vnitřní strukturou vláken, prostupuje na vnější povrch a odtud se odpařuje pryč. Aby tento proces mohl hladce fungovat, musí se textilie první vrstvy nosit tak, aby těsně přiléhaly k tělu. Materiál CLIMALITE®+ je obohacen o nefritové vlákno, které vytváří chladivý účinek na kůži.

Více »

ESSENTIALS STANFORD CH


Záruka24 měsíců
Stavskladem
Materiál100% polyester
Katalogové čísloAA0040
potřebujete poradit?
725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)