Pánské tenisové boty
adidas Performance
barricade 2018 boost

Ovládněte kurt a nevypusťte žádný míček. Tyhle tenisové boty adidas vás podpoří i v těch nejtěžších chvílích zápasu. Bezešvý svršek zpevní vaši nohu… více informací

Tento produkt již není v naší nabídce.

Podobné produkty:

Další varianty

popis

Ovládněte kurt a nevypusťte žádný míček. Tyhle tenisové boty adidas vás podpoří i v těch nejtěžších chvílích zápasu. Bezešvý svršek zpevní vaši nohu a přizpůsobí se jejímu přirozenému pohybu. Barricade konstrukce stabilizuje střední část chodidla a přitom vám poskytne mimořádnou volnou a pružnost v přední části boty. No a pak je tady odpružení Boost - nejaktivnější, jaké kdy adidas vyrobil. Čím více energie vydáte, tím více jí dostanete zpět. A díky polstrování Geofit budete mít nohy jako v bavlnce.


technologie


  • podpora v odrazové fázi a tlumení při dopadech
  • pružnost a citlivost vycházející ze špičky
  • dynamičnost každého pohybu

Krátké, ale maximálně rychlé pohyby spolu s bezpočtem výskoků činí z tenisu nesmírně náročný sport, a to nejen pro fyzickou kondici. Tenisová obuv značky adidas je proto ve špičce opatřena pružným materiálem ADIPRENE®+, který přispívá dynamice pohybu a poskytne maximální energii do každého odrazu. Pod patou se využívá hutnějšího materiálu ADIPRENE®, který má naopak funkci tlumící a skvěle absorbuje nárazy při dopadech.

Více »

  • zpevněná oblast svršku
  • maximální odolnost
  • prodloužení životnosti

Nároky na odolnost podešve a přední části obuvi jsou při tenise extrémní, proto je tenisová obuv značky adidas vybavena materiálem ADITUFF™. Toto zpevnění je umístěno na přední části svršku boty, tedy tam, kde dochází k bezpočtu přímých kontaktů s povrchem hřiště. Tím brání jejímu odírání a zvyšuje tak na maximum její životnost.

Více »

  • maximální návratnost energie na trhu
  • skvěle tlumí nárazy při dopadu
  • dodává energii v odrazové fázi

Pěna BOOST™ reprezentuje naprosto revoluční materiál vyrobený z termoplastických polyuretanových kapslí. Tato technologie dodává veškeré tenisové obuvi zcela nový rozměr. Skvěle pohlcuje nárazy při dopadu a dodává bezkonkurenční energii každému odrazu. Obuv vybavená touto technologií je maximálně komfortní a je vhodná nejen na utkání, ale i na dlouhé hodiny tréninku.

Více »

barricade 2018 boost


Záruka24 měsíců
Stavskladem
MateriálTEXTILE/SYNTHETICS
Katalogové čísloCM7830
potřebujete poradit?
725 888 008