Pánské šortky
adidas Performance
CORE18 3/4 PNT

Kličkujte mezi kužely, pilujte přihrávky a přímé kopy v pánských tříčtvrtečních šortkách adidas s technologií climalite®. Savá tkanina odvádí vlhkost… více informací

Dostupné velikosti


Pro zjištění dostupnosti zvolte velikost
dostupnost na prodejnách
   AKCE - nakup do 23. 12. nad 500 Kč a máš dopravu zdarma!
SLEVA 30 % | 699,- Kč | UŠETŘÍTE 210,- Kč
489,- Kč
*cena včetně DPH

popis

Kličkujte mezi kužely, pilujte přihrávky a přímé kopy v pánských tříčtvrtečních šortkách adidas s technologií climalite®. Savá tkanina odvádí vlhkost od pokožky a udržuje vás v suchu a pohodlí. I když si hodně dáváte do těla. Pot vás zkrátka nerozhodí. Volný střih se se společně s elastickým pasem přizpůsobí každému vašemu pohybu.


technologie


  • optimální regulace vlhkosti
  • vlhkost prostupuje skrze materiál a odpařuje se z vnější vrstvy
  • CLIMALITE®+ obsahuje navíc chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE®je materiál pro optimální regulaci vlhkosti, který se skládá z 100% syntetických funkčních vláken. Cílem je co nejrychleji vázat v textilu tekutinu, kterou tělo vylučuje v podobě potu, a odvádět ji ven. Pot je „nasáván“ vnitřní strukturou vláken, prostupuje na vnější povrch a odtud se odpařuje pryč. Aby tento proces mohl hladce fungovat, musí se textilie první vrstvy nosit tak, aby těsně přiléhaly k tělu. Materiál CLIMALITE®+ je obohacen o nefritové vlákno, které vytváří chladivý účinek na kůži.

Více »

CORE18 3/4 PNT


Záruka24 měsíců
Stavskladem
Materiálpolyester 100%
Katalogové čísloCE9032
potřebujete poradit?
725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)