Pánské outdoorové boty adidas Performance TERREX TRAILMAKER - foto 0 Pánské outdoorové boty adidas Performance TERREX TRAILMAKER - foto 1 Pánské outdoorové boty adidas Performance TERREX TRAILMAKER - foto 2 Pánské outdoorové boty adidas Performance TERREX TRAILMAKER - foto 3 Pánské outdoorové boty adidas Performance TERREX TRAILMAKER - foto 4 Pánské outdoorové boty adidas Performance TERREX TRAILMAKER - foto 5 Pánské outdoorové boty adidas Performance TERREX TRAILMAKER - foto 6
Pánské outdoorové boty <br>adidas Performance<br> <strong>TERREX TRAILMAKER </strong> - foto 0 Pánské outdoorové boty <br>adidas Performance<br> <strong>TERREX TRAILMAKER </strong> - foto 1 Pánské outdoorové boty <br>adidas Performance<br> <strong>TERREX TRAILMAKER </strong> - foto 2 Pánské outdoorové boty <br>adidas Performance<br> <strong>TERREX TRAILMAKER </strong> - foto 3 Pánské outdoorové boty <br>adidas Performance<br> <strong>TERREX TRAILMAKER </strong> - foto 4 Pánské outdoorové boty <br>adidas Performance<br> <strong>TERREX TRAILMAKER </strong> - foto 5 Pánské outdoorové boty <br>adidas Performance<br> <strong>TERREX TRAILMAKER </strong> - foto 6
Performance

Pánské outdoorové boty
adidas Performance
TERREX TRAILMAKER

Dostupné velikosti v UK


Pro zjištění dostupnosti zvolte velikost
dostupnost na prodejnách
3 199,- Kč | UŠETŘÍTE 960,- Kč
2 239,- Kč
*cena včetně DPH
potřebujete poradit? 725 888 008

TERREX TRAILMAKER


Záruka24 měsíců
Stavskladem
MateriálTEXTILE/SYNTHETICS
Katalogové čísloCM7625

technologie


 • materiály napomáhající komfortnějšímu dopadu a pružnějšímu odrazu
 • pryž ADIPRENE® maximálně tlumí dopady a šetří tak vaše klouby
 • pryž ADIPRENE®+ dodává pružnost a dynamiku vašim odrazům

Vysoce funkční materiál umístěný v patní části mezipodešve, který má za úkol snižovat velké zatížení, ke kterému dochází během došlapující fáze a lépe tak chrání před zraněním. Při pohybu v nerovném horském prostředí se ADIPRENE® cíleně deformuje, čímž pohlcuje velkou část energie a tlumí tak nárazy při dopadu. Zároveň šetří kloubní pouzdra a chrání chodidlo před úrazy. Lehký, dokonale pružný a citlivý materiál ADIPRENE®+, který se v obuvi adidas používá v přední části mezipodešve. Podporuje odrazovou fázi a dodává pocit dynamičnosti. Přispívá k výraznější dynamice a rychlejšímu pohybu v terénu.

Více »

 • vysoce odolná a kvalitní pryž
 • zvyšuje výkon na každém povrchu za jakéhokoliv počasí
 • o 32 % lepší grip při porovnání s jinými materiály

Společnost adidas a světoznámý výrobce pneumatik spojili své síly, jejichž výsledkem je vysoce odolná a kvalitní podešev, která umožňuje maximální záběr ve všech směrech za jakéhokoliv počasí. Skvělé vlastnosti na suchém i mokrém povrchu, za horkého letního i studeného zimního počasí, vysoká trakce při pohybu do kopce i při sestupu dolů, to vše představuje podešev CONTINENTAL.

Více »

 • slouží k uchycení outdoorového typu zavazování tkaniček SPEED LACING
 • zamezuje pohybu a překážení tkaniček

Doplňkovou technologií k outdoorovému typu zavazování tkaniček SPEED LACING představuje komponent LACE BUNGEE, který je reprezentován elastickým popruhem v přední části svršku. Za tento popruh se pak dají SPEED LACING tkaničky velmi jednoduše zastrčit a zůstávají tak bezpečně na jednom místě a nepřekážejí při pohybu.

Více »
lion sport na sociálních sítích