Pánské outdoorové boty
adidas Performance
TERREX AX2R

Vzhůru! Tam vede vaše dnešní cesta. Přes kameny, kořeny a výmoly vás přenesou tyhle pánské boty adidas vyzbrojené přilnavou podešví Traxion. Svršek z… více informací

Tento produkt již není v naší nabídce.

Podobné produkty:

Další varianty

potřebujete poradit?
725 888 008

TERREX AX2R


Záruka24 měsíců
Stavskladem
MateriálTEXTILE/SYNTHETICS
Katalogové čísloCM7725

popis

Vzhůru! Tam vede vaše dnešní cesta. Přes kameny, kořeny a výmoly vás přenesou tyhle pánské boty adidas vyzbrojené přilnavou podešví Traxion. Svršek z technické síťoviny se popasuje i s ostrým zacházením a odlehčená mezipodešev EVA vnese do každého vašeho kroku pořádnou dávku pohodlí. A ke komfortu při celodenním nošení svým dílem přispěje i tvarovaná stélka. Hmotnost bot je 385 gramů ve velikosti 42 ⅔.


technologie


  • materiály napomáhající komfortnějšímu dopadu a pružnějšímu odrazu
  • pryž ADIPRENE® maximálně tlumí dopady a šetří tak vaše klouby
  • pryž ADIPRENE®+ dodává pružnost a dynamiku vašim odrazům

Vysoce funkční materiál umístěný v patní části mezipodešve, který má za úkol snižovat velké zatížení, ke kterému dochází během došlapující fáze a lépe tak chrání před zraněním. Při pohybu v nerovném horském prostředí se ADIPRENE® cíleně deformuje, čímž pohlcuje velkou část energie a tlumí tak nárazy při dopadu. Zároveň šetří kloubní pouzdra a chrání chodidlo před úrazy. Lehký, dokonale pružný a citlivý materiál ADIPRENE®+, který se v obuvi adidas používá v přední části mezipodešve. Podporuje odrazovou fázi a dodává pocit dynamičnosti. Přispívá k výraznější dynamice a rychlejšímu pohybu v terénu.

Více »

  • strategické rozmístění gripů na podešvi
  • zajišťuje maximální záběr do všech směrů

TRAXION™ nabízí optimální rozmístění a tvar gripů na podešvi pro maximální záběr do všech směrů. Zároveň šetří energii a přispívá tak k lepšímu výkonu. Specifický profil podešve je nově inspirován vzorkem pláště horských kol a oceníte jej zejména při změnách směru a během předozadních pohybů.

Více »