Pánské outdoorové boty
adidas Performance
TERREX AGRAVIC

Na horské stezce se v těchto trailových botách adidas budete cítit jako ryba ve vodě. Lehký svršek s odolnými spoji obepne vaše chodidlo a odpružení… více informací

Tento produkt již není v naší nabídce.

Podobné produkty:

Další varianty

potřebujete poradit?
725 888 008

TERREX AGRAVIC


Záruka24 měsíců
Stavskladem
Materiáltextilie, syntetika
Katalogové čísloBB0960

popis

Na horské stezce se v těchto trailových botách adidas budete cítit jako ryba ve vodě. Lehký svršek s odolnými spoji obepne vaše chodidlo a odpružení boost™ se postará, abyste z každého kroku vytěžili maximum - kolik energie do něj vložíte, tolik se vám vrátí. Jazyk z materiálu EVA a prodyšná podšívka se postarají o pohodlí vašich nohou. A podrážka Continental™, inspirovaná bikovou pneumatikou „Trail King ,neuklouzne na žádném povrchu. Hmotnost jedné boty je 315 gramů.


technologie


  • maximální návratnost energie
  • teplotní stálost (na rozdíl od mezipodešve EVA si BOOST udrží téměř stejné materiálové vlastnosti za teplot od -20°C do +40°C)
  • vysoká odolnost materiálu

BOOST™ reprezentuje naprosto revoluční materiál vyrobený z termopolyuretanových kapslí. Tato technologie dodává outdoorové obuvi zcela nový rozměr. Povrchy horských tras často vyžadují velké množství došlapů na tvrdé cesty či kameny aprávě při nich pomáhá BOOST™ pěna nejvíce – skvěle pohlcuje nárazy při došlapu a dodává bezkonkurenční energii každému dalšímu kroku. Outdooroví nadšenci ocení i velmi příjemnou měkkost materiálu, která umožní zvládnout ještě delší túry a výlety.

Více »

  • vysoce odolná a kvalitní pryž
  • zvyšuje výkon na každém povrchu za jakéhokoliv počasí
  • o 32 % lepší grip při porovnání s jinými materiály

Společnost adidas a světoznámý výrobce pneumatik spojili své síly, jejichž výsledkem je vysoce odolná a kvalitní podešev, která umožňuje maximální záběr ve všech směrech za jakéhokoliv počasí. Skvělé vlastnosti na suchém i mokrém povrchu, za horkého letního i studeného zimního počasí, vysoká trakce při pohybu do kopce i při sestupu dolů, to vše představuje podešev CONTINENTAL.

Více »