Pánské legíny
adidas Performance
AlphaSkin SPR TIG LT

Zima vás nezastaví. Vaše svaly jsou připravené na svou pravidelnou porci kilometrů a tak ji musí dostat. Tyto pánské legíny adidas jsou na mrazivé… více informací

Dostupné velikosti


Pro zjištění dostupnosti zvolte velikost
dostupnost na prodejnách
1 149,- Kč | UŠETŘÍTE 345,- Kč
804,- Kč
*cena včetně DPH

popis

Zima vás nezastaví. Vaše svaly jsou připravené na svou pravidelnou porci kilometrů a tak ji musí dostat. Tyto pánské legíny adidas jsou na mrazivé dny vybavené tkaninou Climawarm, která odvede pot od pokožky a udrží vás v suchu i při intenzivním zatížení. Kompresní střih Alphaskin zpevní svaly a podpoří je v jejich náročném úkolu. Tkanina je díky technologii Polygiene odolná vůči pachům.


technologie


  • technologie druhé vrstvy
  • lehký a prodyšný izolační materiál, který zajišťuje pocit sucha a komfortu
  • udržuje teplo lidského těla blízko pokožky

Lehký a prodyšný izolační materiál CLIMAWARM™ zajišťuje pocit sucha a komfortu v chladných podmínkách. Materiál je vytvořen pomocí hustě tkaných syntetických vláken, které tvoří tzv. mikro komůrky, které udržují teplo lidského těla blízko povrchu pokožky. Tato vlákna jsou tkána dostatečně hustě, aby zadržela teplo uvolňující se ze vzduchu ohřátého lidským tělem, ale zároveň jsou od sebe dostatečně vzdálena, aby umožnila jednoduché a rychlé odpaření potu.

Více »

Pohodlný a neomezený pohyb ocení každý, kdo rád sportuje. Funkční sportovní oblečení může zvýšit pozitivní prožitek z pohybu ale i vlastní výkon. Proto značka adidas přišla s revoluční základní vrstvou oblečení a představila univerzální technologiemi nabitou kolekci AlphaSkin, kterou lze využít napříč sporty. 

adidas AlphaSkin totiž dokonale přilne k tělu a umožňuje pohyb bez omezení, vyšší výkon bez rozptylování. Kinetické vlastnosti tohoto sportovního oblečení udržují stabilní pohodlí a příjemný pocit při cvičení, běhání či jiném sportu. Už vás nikdy nebudou škrtit nebo táhnout legíny při lekci jógy. Po tréninku už nebudete mít na nohách obtištěné švy ještě dlouhé hodiny a budete pak v létě bez obav moci vklouznout pánové do šortek a dámy do šatů.

Více »

AlphaSkin SPR TIG LT


Záruka24 měsíců
Stavskladem
Katalogové čísloCW4041
potřebujete poradit?
725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)