Pánské funkční tričko
adidas Performance
AlphaSkin SPR TEELS P

Volnost pohybu, optimální zpevnění svalů a pocit sucha za všech okolností. To je tričko adidas s technologií climalite®. Ta odvádí pot od těla a ani… více informací

Tento produkt již není v naší nabídce.

Podobné produkty:

popis

Volnost pohybu, optimální zpevnění svalů a pocit sucha za všech okolností. To je tričko adidas s technologií climalite®. Ta odvádí pot od těla a ani během náročného cvičení vás nenechá uvařit se ve vlastní šťávě. Přiléhavá konstrukce Alphaskin obepne vaše svaly a dopřeje jim naprostou volnost pohybu. A jako bonus ochrana před UV zářením.


technologie


  • optimální regulace vlhkosti
  • vlhkost prostupuje skrze materiál a odpařuje se z vnější vrstvy
  • CLIMALITE®+ obsahuje navíc chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE®je materiál pro optimální regulaci vlhkosti, který se skládá z 100% syntetických funkčních vláken. Cílem je co nejrychleji vázat v textilu tekutinu, kterou tělo vylučuje v podobě potu, a odvádět ji ven. Pot je „nasáván“ vnitřní strukturou vláken, prostupuje na vnější povrch a odtud se odpařuje pryč. Aby tento proces mohl hladce fungovat, musí se textilie první vrstvy nosit tak, aby těsně přiléhaly k tělu. Materiál CLIMALITE®+ je obohacen o nefritové vlákno, které vytváří chladivý účinek na kůži.

Více »

AlphaSkin SPR TEELS P


Záruka24 měsíců
Stavskladem
Materiál83% rec polyester/17% Elasthane
Katalogové čísloCD7203
potřebujete poradit?
725 888 008