Pánské funkční spodky
adidas Performance
AlphaSkin TEC TIG LT

Pánské legíny adidas, které vás přiblíží vysněným cílům. Při intenzivní námaze oceníte chladivou tkaninu Climachill, která odvádí pot od pokožky a… více informací

  Tento produkt již není v naší nabídce.

Podobné produkty:

Další varianty

popis

Pánské legíny adidas, které vás přiblíží vysněným cílům. Při intenzivní námaze oceníte chladivou tkaninu Climachill, která odvádí pot od pokožky a umožní vás soustředit se jen na svůj výkon. Technologie Alphaskin a kompresní střih legín dokonale obepne vaše svaly a podpoří je při jejich náročném úkolu. A nechybí ani UV ochrana.


technologie


  • vytváří ideální klima díky výborné prodyšnosti
  • plochá vlákna napomáhají rychlejšímu odpařování vlhkosti a rychleji schnou

Nejvyšší prodyšnost! Maximální ventilace! Maximální ochlazení! Maximální komfort! To vše nabízí technologie CLIMACHILL™. Tkanina je vyrobena z velmi inovativních vláken, která zvyšují chladivý efekt a výrazně poráží konkurenci v rychlosti schnutí a možnostech proudění vzduchu. Vlákna mají plochý tvar, což napomáhá odpařování vlhkosti skrz kanálky. Vlákna obsahují drobné částečky titanu, které zvyšují chladivý efekt. Ten je dále podpořen hliníkovými aplikacemi mezi lopatkami, které po opětovném přitisknutí na pokožku chladí. Tuto tkaninu je vhodné nosit přímo na těle, pro dosažení maximálního chladivého efektu.

Více »

Pohodlný a neomezený pohyb ocení každý, kdo rád sportuje. Funkční sportovní oblečení může zvýšit pozitivní prožitek z pohybu ale i vlastní výkon. Proto značka adidas přišla s revoluční základní vrstvou oblečení a představila univerzální technologiemi nabitou kolekci AlphaSkin, kterou lze využít napříč sporty. 

adidas AlphaSkin totiž dokonale přilne k tělu a umožňuje pohyb bez omezení, vyšší výkon bez rozptylování. Kinetické vlastnosti tohoto sportovního oblečení udržují stabilní pohodlí a příjemný pocit při cvičení, běhání či jiném sportu. Už vás nikdy nebudou škrtit nebo táhnout legíny při lekci jógy. Po tréninku už nebudete mít na nohách obtištěné švy ještě dlouhé hodiny a budete pak v létě bez obav moci vklouznout pánové do šortek a dámy do šatů.

Více »

AlphaSkin TEC TIG LT


Záruka24 měsíců
Stavskladem
Katalogové čísloCF7211
potřebujete poradit?
725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)