Pánské běžecké boty
adidas
SOLAR GLIDE 3 M

Utíkej, kam tě nohy a vůle donesou. Trénink občas bolí, ale ty dobře víš, že trochu nepohodlí za to stojí. Navíc tě tyto pánské běžecké boty adidas… více informací

  Tento produkt již není v naší nabídce.

Podobné produkty:

popis

Utíkej, kam tě nohy a vůle donesou. Trénink občas bolí, ale ty dobře víš, že trochu nepohodlí za to stojí. Navíc tě tyto pánské běžecké boty adidas při tvém úsilí podpoří. Aktivní odpružení Boost se postará o maximální návratnost energie a tvůj odraz se stane daleko efektivnějším. Zpevňující svršek zpevní tvé kroky na nerovném terénu a pružná podešev Stretchweb z gumy Continental se přizpůsobí různým druhům povrchu. Boty jsou vyrobeny z funkčních recyklovaných materiálů.


  technologie


  • zajišťuje perfektní záběr na tvrdém i nerovném povrchu, za mokra i za sucha
  • o 32 % lepší grip při porovnání s jinými materiály

  Společnost adidas a světoznámý výrobce pneumatik spojili své síly, jejichž výsledkem je vysoce odolná a kvalitní podešev, která umožňuje maximální záběr ve všech směrech za jakéhokoliv počasí. Skvělé vlastnosti na suchém i mokrém povrchu, za horkého letního i studeného zimního počasí, vysoká trakce při pohybu do kopce ipři sestupu dolů, to vše představuje podešev CONTINENTAL.

  Více »

  • syntetický materiál s vynikajícími izolačními vlastnostmi
  • dokáže udržet teplo, i pokud je vlhký je velmi dobře stlačitelný

  Jedná se o lehký a prodyšný syntetický materiál, který má vynikající izolační vlastnosti. Používá se v zimní outdoorové obuvi, stejně tak i vbundách, které jsou určeny do chladného prostředí. Díky své specifické struktuře a složení vláken má PRIMALOFT® tu výhodu, že dokáže udržet teplo, i když jsou obuv nebo oděv mokré. PRIMALOFT® je jedním z nejteplejších izolačních materiálů a je také velmi dobře stlačitelný, proto oblečení z tohoto materiálu složíte do poměrně malých rozměrů.

  Více »

  Pánské běžecké boty adidas SOLAR GLIDE 3 M


  Záruka24 měsíců
  Stavskladem
  Katalogové čísloFY0362
  potřebujete poradit?
  725 888 008 (po-pá: 7:00-16:00 h)