Pánské běžecké boty <br>adidas Performance<br> <strong>supernova gtx m</strong> - foto 0 Pánské běžecké boty <br>adidas Performance<br> <strong>supernova gtx m</strong> - foto 1 Pánské běžecké boty <br>adidas Performance<br> <strong>supernova gtx m</strong> - foto 2 Pánské běžecké boty <br>adidas Performance<br> <strong>supernova gtx m</strong> - foto 3 Pánské běžecké boty <br>adidas Performance<br> <strong>supernova gtx m</strong> - foto 4 Pánské běžecké boty <br>adidas Performance<br> <strong>supernova gtx m</strong> - foto 5 Pánské běžecké boty <br>adidas Performance<br> <strong>supernova gtx m</strong> - foto 6
Pánské běžecké boty adidas&nbsp;Performance supernova gtx m - foto 0 Pánské běžecké boty adidas&nbsp;Performance supernova gtx m - foto 1 Pánské běžecké boty adidas&nbsp;Performance supernova gtx m - foto 2 Pánské běžecké boty adidas&nbsp;Performance supernova gtx m - foto 3 Pánské běžecké boty adidas&nbsp;Performance supernova gtx m - foto 4 Pánské běžecké boty adidas&nbsp;Performance supernova gtx m - foto 5 Pánské běžecké boty adidas&nbsp;Performance supernova gtx m - foto 6

Pánské běžecké boty
adidas Performance
supernova gtx m

Blátem, sněhem, přes kaluže. V běžeckých botách adidas vybavených nepromokavou membránou GORE-TEX® se vydejte do jakéhokoliv nečasu. K vašim nohám se… více informací

Tento produkt již není v naší nabídce.

Podobné produkty:

Další varianty

potřebujete poradit?
725 888 008

supernova gtx m


Záruka24 měsíců
Stavskladem
MateriálTEXTILE/SYNTHETICS
Katalogové čísloBB3669

popis

Blátem, sněhem, přes kaluže. V běžeckých botách adidas vybavených nepromokavou membránou GORE-TEX® se vydejte do jakéhokoliv nečasu. K vašim nohám se zvenku nedostane ani kapka. A naopak pot bude skrz membránu volně odcházet pryč. A odpružení boost™? Čím více energie do došlapu dáte, tím více ji dostanete zpět. Víc už pro své nohy udělat nemůžete. Na suchém i mokrém povrchu se pak spolehněte na podešev Continental™. Hmotnost 350 gramů.


technologie


  • univerzální typ podešve běžecké obuvi
  • je vhodná pro běh na pevném inerovném povrch

ATR OUTSOLE je speciální konstrukce podešve, která nabízí maximální záběr na pevném i nezpevněném povrchu, díky čemuž je vyřešen častý problém běžců, kteří běží kus trasy po silnici apoté zaběhnou do parku či lesa, kde pokračuje jejich trénink. V podešvi jsou zabudované pevné gripy, které zajišťují podporu při záběru v terénu. Tyto gripy mají zploštělý tvar ajsou umístěné blíže u sebe, díky tomu je umožněn hladký pohyb i po pevné silnici a gripy se tak příliš neopotřebovávají. Podešev ATR je vhodná na všechny typy povrchů.

Více »

  • maximální návratnost energie
  • skvěle tlumí nárazy při dopadu
  • dodává energii v odrazové fázi

Tisíce unikátních TPU kapslí vytváří nejměkčí a nejspolehlivější tlumení, které adidas kdy vytvořil. Inovativní struktura energetických kapslí si lépe zachovává vynikající vlastnosti odlehčeného odpružení než jakýkoli jiný materiál. Oproti standardní pěnové podešvi EVA, která při nízkých teplotách tuhne a při vysokých naopak ztrácí pevnost, je podešev BOOST™ 3 krát odolnější vůči teplotním změnám. BOOST™ poskytuje větší energetickou návratnost než jakékoli jiné pěnové odpružení používané v běžecké obuvi.

Více »

  • zajišťuje perfektní záběr na tvrdém i nerovném povrchu, za mokra i za sucha
  • o 32 % lepší grip při porovnání s jinými materiály

Společnost adidas a světoznámý výrobce pneumatik spojili své síly, jejichž výsledkem je vysoce odolná a kvalitní podešev, která umožňuje maximální záběr ve všech směrech za jakéhokoliv počasí. Skvělé vlastnosti na suchém i mokrém povrchu, za horkého letního i studeného zimního počasí, vysoká trakce při pohybu do kopce ipři sestupu dolů, to vše představuje podešev CONTINENTAL.

Více »

  • vysoce kvalitní membrána
  • zamezuje průniku vody dovnitř obuvi i v náročných klimatických podmínkách
  • podporuje přirozený odvod vlhkosti od chodidla

Membrána GORE-TEX® obsahuje více než 1,4 miliardy mikroskopických pórů na 1 cm². Tyto póry jsou 20 000krát menší než kapička vody, ale 700krát větší než molekula vodní páry. Proto membrána GORE-TEX®nepropouští vlhkost z vnějšího prostředí a přitom výborně odvádí tělesnou vlhkost. Vaše nohy zůstanou v pohodlí za každého počasí, dokonce i při namáhavé fyzické aktivitě.

Více »