Pánské běžecké boty
adidas Performance
SOLAR GLIDE M

Čím dál poběžíte, tím líp. Tyhle běžecké boty adidas se dostávají do tempa teprve po několika kilometrech a na dlouhých tratích s pevným povrchem… více informací

Dostupné velikosti v UK


Pro zjištění dostupnosti zvolte velikost
dostupnost na prodejnách
3 699,- Kč
*cena včetně DPH

popis

Čím dál poběžíte, tím líp. Tyhle běžecké boty adidas se dostávají do tempa teprve po několika kilometrech a na dlouhých tratích s pevným povrchem jsou jako doma. Každý váš krok dopadne do pružné mezipodešve Boost a podrážka Continental zabere i na mokrém povrchu. Síťovaný svršek odvádí vlhkost, přizpůsobí se tvaru vaší nohy a technologie Solar Propulsion Rail dohlédne na stabilitu vašich kroků, i když už vás bude přemáhat únava. Boty váží 306 gramů (ve velikosti 42 2/3).


technologie


  • zajišťuje perfektní záběr na tvrdém i nerovném povrchu, za mokra i za sucha
  • o 32 % lepší grip při porovnání s jinými materiály

Společnost adidas a světoznámý výrobce pneumatik spojili své síly, jejichž výsledkem je vysoce odolná a kvalitní podešev, která umožňuje maximální záběr ve všech směrech za jakéhokoliv počasí. Skvělé vlastnosti na suchém i mokrém povrchu, za horkého letního i studeného zimního počasí, vysoká trakce při pohybu do kopce ipři sestupu dolů, to vše představuje podešev CONTINENTAL.

Více »

  • vysoce flexibilní a přitom odolný typ podešve používaný v top běžecké obuvi adidas
  • zvýrazňuje jedinečné vlastnosti technologie BOOST™ od došlapu po odrazovou fázi
  • podporuje rovnoměrné rozložení tlaku při běhu

Inovativní podešev s názvem STRETCHWEB se vyskytuje u řady nových modelů běžecké obuvi adidas. Jejím hlavním benefitem je bezkonkurenční přizpůsobení se individuálnímu běžeckému nášlapu a zaručení ještě hladších a pružnějších došlapů. Tohoto efektu je dosaženo díky synergii podešve STRETCHWEB s mezipodešví BOOST™ – vzniká tak nezapomenutelný pocit z běhu.

Více »

  • zpevňuje a stabilizuje střední část chodidla
  • zajišťuje plynulý přechod mezi patou a špičkou

TORSION®SYSTEM při sportu neustále stabilizuje střední část chodidla a umožňuje nezávislý pohyb paty a špičky. Díky této technologii obuv na noze lépe sedí avy můžete lépe ovládat své pohyby. Tento systém plní funkci podpory klenby a umožňuje vám přizpůsobit se co možná nejlépe povrchu, po kterém právě běžíte.

Více »

SOLAR GLIDE M


Záruka24 měsíců
Stavskladem
MateriálTEXTILE/SYNTHETICS
Katalogové čísloD97080
potřebujete poradit?
725 888 008