Pánské běžecké boty
adidas Performance
SOLAR DRIVE M

Nastal ten správný moment. Utáhněte si tkaničky a vyrazte letem světem vstříc svému cíli. Je daleko? Nevadí! S těmito běžeckými botami adidas urazíte… více informací

  Tento produkt již není v naší nabídce.

Podobné produkty:

popis

Nastal ten správný moment. Utáhněte si tkaničky a vyrazte letem světem vstříc svému cíli. Je daleko? Nevadí! S těmito běžeckými botami adidas urazíte dlouhé vzdálenosti snáz než kdy dřív. Aktivní odpružení Boost vnese do každého vašeho kroku příval nové energie a pružná podešev Stretchweb podpoří přirozený pohyb vašich chodidel. Opatek Fitcounter umožní optimální pohyb Achillovy šlachy a reflexní detaily dohlédnou na vaše bezpečí při pozdním tréninku.


technologie


  • maximální návratnost energie
  • skvěle tlumí nárazy při dopadu
  • dodává energii v odrazové fázi

Tisíce unikátních TPU kapslí vytváří nejměkčí a nejspolehlivější tlumení, které adidas kdy vytvořil. Inovativní struktura energetických kapslí si lépe zachovává vynikající vlastnosti odlehčeného odpružení než jakýkoli jiný materiál. Oproti standardní pěnové podešvi EVA, která při nízkých teplotách tuhne a při vysokých naopak ztrácí pevnost, je podešev BOOST™ 3 krát odolnější vůči teplotním změnám. BOOST™ poskytuje větší energetickou návratnost než jakékoli jiné pěnové odpružení používané v běžecké obuvi.

Více »

  • přispívá ke zpevnění a stabilizaci paty při dopadu
  • bezpečí a jistota při každém kroku

FITCOUNTER je speciální konstrukce v oblasti paty, která je navržená tak, aby umožňovala volný pohyb achillovy šlachy. Zároveň pevně obepíná patu a zaručuje vyšší stabilitu zejména při pohybu do stran. Zpevnění v patní části tak poskytuje pocit bezpečí a kontroly při běhu. Při běhu je velmi důležitá stabilita v oblasti kotníku, aby nedocházelo k jeho podvrtnutí. Proto se u vybraných modelů běžecké obuvi adidas nachází anatomicky tvarovaný HEEL STABILIZER, který přispívá ke stabilitě a zpevnění patní části při dopadu atím chrání ikotník.

Více »

  • vysoce flexibilní a přitom odolný typ podešve používaný v top běžecké obuvi adidas
  • zvýrazňuje jedinečné vlastnosti technologie BOOST™ od došlapu po odrazovou fázi
  • podporuje rovnoměrné rozložení tlaku při běhu

Inovativní podešev s názvem STRETCHWEB se vyskytuje u řady nových modelů běžecké obuvi adidas. Jejím hlavním benefitem je bezkonkurenční přizpůsobení se individuálnímu běžeckému nášlapu a zaručení ještě hladších a pružnějších došlapů. Tohoto efektu je dosaženo díky synergii podešve STRETCHWEB s mezipodešví BOOST™ – vzniká tak nezapomenutelný pocit z běhu.

Více »

SOLAR DRIVE M


Záruka24 měsíců
Stavskladem
Katalogové čísloD97451
potřebujete poradit?
725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)
Podpořte náš obchod v soutěži ShopRoku 2020