Pánské basketbalové boty
adidas Performance
Crazy Explosive 2017 PK

Přeberte iniciativu. Zrychlete první krok a nechte obranu daleko za sebou. Tato basketbalová obuv je navržena pro maximální rychlost, takže ji ocení… více informací

Tento produkt již není v naší nabídce.

Podobné produkty:

potřebujete poradit?
725 888 008

Crazy Explosive 2017 PK


Záruka24 měsíců
Stavskladem
Materiálsyntetika, textilie
Katalogové čísloCQ1395

popis

Přeberte iniciativu. Zrychlete první krok a nechte obranu daleko za sebou. Tato basketbalová obuv je navržena pro maximální rychlost, takže ji ocení především hráči, kteří staví svůj herní styl na nepředvídatelnosti. Zesílený svršek adidas Primeknit vám při rychlých kličkách a náhlých změnách pohybu dopřeje potřebnou lehkost. Obuv je vybavena systémem šněrování, který snižuje tlak na nohu. Díly ze síťoviny napomáhají ventilaci a odpružení boost™ vám umožní využít váš plný potenciál.


technologie


  • maximální návratnost energie
  • skvěle tlumí nárazy při dopadu
  • dodává energii v odrazové fázi

Pěna BOOST™ reprezentuje naprosto revoluční materiál vyrobený z termoplastických polyuretanových kapslí. Tato technologie dodává veškeré indoorové obuvi zcela nový rozměr. Většina pohybů u indoorových sportů je založena na velkém množství výskoků a doskoků a právě při nich pomáhá BOOST™ pěna nejvíce – skvěle pohlcuje nárazy při dopadu a dodává bezkonkurenční energii každému výskoku. Hráči ocení i velmi příjemnou měkkost materiálu, která zajišťuje komfort při tréninku i zápase.

Více »

  • bezešvá konstrukce
  • maximální pohodlí
  • perfektní prodyšnost

Technologie PRIMEKNIT je zase o třídu výš. Indoorové aktivity jsou kromě maximálních výkonů také o pohodlí, čemuž přispěje tento bezešvý svršek, neboť se dokonale přizpůsobí potřebám každého sportovce. Navíc díky tomu, že jde opletený materiál, je zaručena prodyšnost obuvi a optimální ventilace vzduchu.

Více »