Pánská mikina
adidas Performance
TIRO17 TRG TOP

Pusťte se do tréninku, ať je venku jakkoliv. Zima vás nesmí zastavit. V pánské fotbalové mikině adidas s technologií climacool® vám bude příjemně za… více informací

Tento produkt již není v naší nabídce.

Podobné produkty:

Další varianty

potřebujete poradit?
725 888 008

TIRO17 TRG TOP


Záruka24 měsíců
Stavskladem
Materiál100% Polyester
Katalogové čísloBQ2738

popis

Pusťte se do tréninku, ať je venku jakkoliv. Zima vás nesmí zastavit. V pánské fotbalové mikině adidas s technologií climacool® vám bude příjemně za každé situace. Tkanina odvádí pot od pokožky a když je potřeba, tak i příjemně chladí. Otvory na palce dohlédnou na to, aby se vám nevyhrnovaly rukávy a když vám budou mrznout ruce, přetáhnete si přes ně ohrnovací rukavice.


technologie


  • technologie první vrstvy
  • umožňuje vzduchu cirkulovat přímo u pokožky
  • funkční materiál s rafinovaně rozmístěnými větracími kanálky

Technologie CLIMACOOL®je navržena tak, aby regulovala tělesnou teplotu sportovce lépe než kterýkoliv jiný materiál. Díky kombinaci funkčních materiálů, rafinovaně rozmístěných větracích kanálků a trojrozměrných látek, které umožňují vzduchu cirkulovat přímo u vaší pokožky, odvádí oblečení s technologií CLIMACOOL® přebytečné teplo a vlhkost pryč od vašeho těla. Oblečení s technologií CLIMACOOL®patří do první vrstvy a mělo by být volnější, aby mohl vzduch lépe cirkulovat.

Více »