Pánská mikina adidas Performance
PRIME HOODIE

Dobře vypadat, dobře se cítit, dobře potrénovat. V pánské mikině adidas z materiálu climalite®. Ten odvede pot pryč od vašeho těla a udrží vás v… více informací

Tento produkt již není v naší nabídce.

Podobné produkty:

popis

Dobře vypadat, dobře se cítit, dobře potrénovat. V pánské mikině adidas z materiálu climalite®. Ten odvede pot pryč od vašeho těla a udrží vás v pohodě i při náročném nasazení. Úzkým střihem perfektně obepne vaše tělo, klíče nevytrousíte z předních kapes na zip a podle velkého loga na hrudi bude každému jasné, kdo je tady adidas.


technologie


  • optimální regulace vlhkosti
  • vlhkost prostupuje skrze materiál a odpařuje se z vnější vrstvy
  • CLIMALITE®+ obsahuje navíc chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE®je materiál pro optimální regulaci vlhkosti, který se skládá z 100% syntetických funkčních vláken. Cílem je co nejrychleji vázat v textilu tekutinu, kterou tělo vylučuje v podobě potu, a odvádět ji ven. Pot je „nasáván“ vnitřní strukturou vláken, prostupuje na vnější povrch a odtud se odpařuje pryč. Aby tento proces mohl hladce fungovat, musí se textilie první vrstvy nosit tak, aby těsně přiléhaly k tělu. Materiál CLIMALITE®+ je obohacen o nefritové vlákno, které vytváří chladivý účinek na kůži.

Více »

PRIME HOODIE


Záruka24 měsíců
Stavskladem
Materiál75% PES/25% CV-french terry-hydrophilic finish / sanded face
Katalogové čísloAK0706
potřebujete poradit?
725 888 008