Pánská bunda
adidas Performance
TIRO17 PRE JKT

Fotbalová bunda adidas zachová vás styl i mimo hřiště. Třeba při cestě na zápas. Nebo vás zahřeje po tréninku. Tkanina s technologií climalite® se… více informací

Tento produkt již není v naší nabídce.

Podobné produkty:

popis

Fotbalová bunda adidas zachová vás styl i mimo hřiště. Třeba při cestě na zápas. Nebo vás zahřeje po tréninku. Tkanina s technologií climalite® se postará, aby pot odcházel pryč od vašeho těla a cítili jste se pořád v pohodě. Úzký střih je inspirovaný cestovními soupravami profesionálních fotbalistů a nebude vás omezovat v pohybu.


technologie


  • optimální regulace vlhkosti
  • vlhkost prostupuje skrze materiál a odpařuje se z vnější vrstvy
  • CLIMALITE®+ obsahuje navíc chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE®je materiál pro optimální regulaci vlhkosti, který se skládá z 100% syntetických funkčních vláken. Cílem je co nejrychleji vázat v textilu tekutinu, kterou tělo vylučuje v podobě potu, a odvádět ji ven. Pot je „nasáván“ vnitřní strukturou vláken, prostupuje na vnější povrch a odtud se odpařuje pryč. Aby tento proces mohl hladce fungovat, musí se textilie první vrstvy nosit tak, aby těsně přiléhaly k tělu. Materiál CLIMALITE®+ je obohacen o nefritové vlákno, které vytváří chladivý účinek na kůži.

Více »

TIRO17 PRE JKT


Záruka24 měsíců
Stavskladem
Katalogové čísloBQ2777
potřebujete poradit?
725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)