Outdoorové boty adidas Performance TERREX AX2 CP W  - foto 1 Outdoorové boty adidas Performance TERREX AX2 CP W  - foto 2 Outdoorové boty adidas Performance TERREX AX2 CP W  - foto 3 Outdoorové boty adidas Performance TERREX AX2 CP W  - foto 4 Outdoorové boty adidas Performance TERREX AX2 CP W  - foto 5 Outdoorové boty adidas Performance TERREX AX2 CP W  - foto 6 Outdoorové boty adidas Performance TERREX AX2 CP W  - foto 7 Outdoorové boty adidas Performance TERREX AX2 CP W  - foto 8
Outdoorové boty adidas Performance TERREX AX2 CP W  - foto 1 Outdoorové boty adidas Performance TERREX AX2 CP W  - foto 2 Outdoorové boty adidas Performance TERREX AX2 CP W  - foto 3 Outdoorové boty adidas Performance TERREX AX2 CP W  - foto 4 Outdoorové boty adidas Performance TERREX AX2 CP W  - foto 5 Outdoorové boty adidas Performance TERREX AX2 CP W  - foto 6
Performance

Outdoorové boty adidas Performance TERREX AX2 CP W 

Dostupné velikosti v UK


Pro zjištění dostupnosti zvolte velikost
dostupnost na prodejnách

2 699,- Kč
*cena včetně DPH
potřebujete poradit? 725 888 008

TERREX AX2 CP W

Katalogové číslo CM7474
Materiál TEXTILE/SYNTHETICS
Záruka 24 měsíců
Stav skladem

technologie


  • materiály napomáhající komfortnějšímu dopadu a pružnějšímu odrazu
  • pryž ADIPRENE® maximálně tlumí dopady a šetří tak vaše klouby
  • pryž ADIPRENE®+ dodává pružnost a dynamiku vašim odrazům

Vysoce funkční materiál umístěný v patní části mezipodešve, který má za úkol snižovat velké zatížení, ke kterému dochází během došlapující fáze a lépe tak chrání před zraněním. Při pohybu v nerovném horském prostředí se ADIPRENE® cíleně deformuje, čímž pohlcuje velkou část energie a tlumí tak nárazy při dopadu. Zároveň šetří kloubní pouzdra a chrání chodidlo před úrazy. Lehký, dokonale pružný a citlivý materiál ADIPRENE®+, který se v obuvi adidas používá v přední části mezipodešve. Podporuje odrazovou fázi a dodává pocit dynamičnosti. Přispívá k výraznější dynamice a rychlejšímu pohybu v terénu.

Více »

  • ochrana před nepříznivými vlivy počasí
  • odolná konstrukce s podlepenými švy 
  • udržuje teplo a zároveň umožňuje odvod vlhkosti od těla

Tato lehká prodyšná membrána nabízí 100% ochranu proti nepříznivým rozmarům počasí zejména díky své konstrukci a podlepeným švům. Membrána zajišťuje odvod přebytečného tepla a umožňuje vlhkosti, aby se odpařila. CLIMAPROOF® udržuje chodidla v teple, suchu a pohodlí.

Více »

  • strategické rozmístění gripů na podešvi
  • zajišťuje maximální záběr do všech směrů

TRAXION™ nabízí optimální rozmístění a tvar gripů na podešvi pro maximální záběr do všech směrů. Zároveň šetří energii a přispívá tak k lepšímu výkonu. Specifický profil podešve je nově inspirován vzorkem pláště horských kol a oceníte jej zejména při změnách směru a během předozadních pohybů.

Více »
lion sport na sociálních sítích