Kšiltovka
adidas Performance
6PCAP LTWGT EMB

Zachovejte chladnou hlavu. Kšiltovka adidas je vyrobena z materiálu Climalite, který odvádí pot od těla a zabraňuje přehřátí vašich myšlenek. Ať už… více informací

Tento produkt již není v naší nabídce.

Podobné produkty:

Další varianty

popis

Zachovejte chladnou hlavu. Kšiltovka adidas je vyrobena z materiálu Climalite, který odvádí pot od těla a zabraňuje přehřátí vašich myšlenek. Ať už poběžíte lesem nebo třeba za tenisovým míčkem, zakřivený okraj kšiltu zabrání oslnění slunečními paprsky. A textilním popruhem v zadní části si kšiltovku nastavíte přesně na vaši hlavu.


technologie


  • optimální regulace vlhkosti
  • vlhkost prostupuje skrze materiál a odpařuje se z vnější vrstvy
  • CLIMALITE®+ obsahuje navíc chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE®je materiál pro optimální regulaci vlhkosti, který se skládá z 100% syntetických funkčních vláken. Cílem je co nejrychleji vázat v textilu tekutinu, kterou tělo vylučuje v podobě potu, a odvádět ji ven. Pot je „nasáván“ vnitřní strukturou vláken, prostupuje na vnější povrch a odtud se odpařuje pryč. Aby tento proces mohl hladce fungovat, musí se textilie první vrstvy nosit tak, aby těsně přiléhaly k tělu. Materiál CLIMALITE®+ je obohacen o nefritové vlákno, které vytváří chladivý účinek na kůži.

Více »

6PCAP LTWGT EMB


Záruka24 měsíců
Stavskladem
Materiál100% Polyester
Katalogové čísloS98159
potřebujete poradit?
725 888 008