FAQ COVID 19

Jsou otevřené prodejny adidas Lion Sport?

Od 14.3. jsou všechny prodejny adidas Lion Sport dle nařízení vlády uzavřeny do 13.4.

Je možné využít osobní odběr?

Bohužel na žádné s prodejen není možné využít osobní odběr. Jedinou vyjímkou je prodejna v Olomouci na Třídě Svornosti 916/35. Na této prodejně je potřeba dbát bezpečnostních pokynů obsluhy.

Jak můžu vrátit, nebo vyměnit zboží?

Do odvolání prodlužujeme u objednávek vyexpedovaných od 1.3.202 termín na výměnu nebo vrácení ze 14ti dní na neomezenou dobu(do odvolání).

A co osobní odběr na pobočkách Zásilkovny nebo České pošty?

Je stále možný. Je jen třeba si při výběru dané pobočky pro osobní odběr ověřit aktuální otevírací dobu případně i celé dny, kdy má daná pobočka otevřeno nebo zavřeno. Ne všude mají otevřeno stejně jako je běžné.

Nevyzvednuté zásilky na uzavřených pobočkách Zásilkovny

Dle informací od tohoto dopravce dochází ke stahování nepřevzatých zásilek ze zavřených poboček zpět na distribuční depa a následně budou tyto zásilky automaticky doručeny na jinou nejbližší pobočku, která je otevřena. O všech těchto úkonech by měl být zakazník informován od zásilkovny sms a emaily.
Pokud i přesto by se z vaší zásilkou nic nedělo, nejrychlejší je kontaktovat jejich zákaznický servis na tel. +420 216 216 516 nebo emailem info@zasilkovna.cz a zde vám jejich operátoři zjistí aktuální informace.
Případně kontaktujte náš zákaznický servis a pokusíme se dané informace zjistit my.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS

+420 725 888 008 (Odpovíme Vám na veškeré dotazy ohledně objednávek.  po-pá: 7:00-16:00 h)