U nás si můžete nechat doručit zboží následujícími způsoby:

Doprava ZDARMA při nákupu nad 1900 Kč

Využijte příležitosti dopravného zdarma při nákupu v celkové hodnotě nad 1900 Kč s DPH a dopravné Vám nebudeme účtovat. Při splnění výše objednávky se automaticky v košíku nastaví výše dopravného na nulu a za dopravu nezaplatíte ani korunu. Vážíme si každého zákazníka a jsme rádi, že v nás věříte, stejně jako my ve Vás.

Cena dopravy: ZDARMA

DPD Private


DPD vaši objednávku doručí do 2. pracovního dne v rámci ČR od okamžiku, kdy ji od nás převezme. Od dopravce budete předem informováni SMSkou či emailem a v den doručení vám upřesní hodinové rozmezí předání. Zároveň budete mít k dispozici webovou aplikaci DPD Kurýr, ve které si můžete upravit doručení - adresu, čas nebo přesměrovat zásilku na výdejní místo DPD Pickup. Pokud jste zvolili dobírku, můžete řidiči zaplatit v hotovosti i platební kartou.

Cena dopravy: 99 Kč s DPH

Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu


Česká pošta vaši objednávku doručí do 24 hodin od okamžiku, kdy ji od nás převezme, a to na jednu z 2600 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete. Díky SMS a e-mailu budete vědět, že na vás balíček čeká. Můžete si ho tak vyzvednout, kdy se vám to nejvíce hodí. V den expedice dostanete rovněž podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení.

Cena dopravy: 84 Kč s DPH

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky


Česká pošta vaši objednávku doručí v rámci ČR do 24 hodin od okamžiku, kdy ji od nás převezme. V den doručování dostanete SMS, v den expedice rovněž podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení. Česká pošta doručuje v pracovní dny v běžné doručovací době, kterou nabízí v dané lokalitě.

Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší ukládací poště. O tom budete informováni SMSkou i papírkem do schránky.

Cena dopravy: 99 Kč s DPH

 Česká pošta - Balík do balíkovny

Balík Do balíkovny je cenově nejdostupnější řešení doručení Vašeho zboží objednaného na e-shopu.  Balík si můžete vyzvednout  na více než 120 specializovaných výdejních místech Balíkovna po celé České republice. Pro vydání balíku stačí sdělit  pouze kód pro vyzvednutí, který obdržíte v avízu a Vaše jméno při výdeji. Na všech specializovaných přepážkách Balíkovna můžete uhradit dobírku platební kartou.

Cena: 55 Kč s DPH

UloženkaZásilkovna

Zásilkovna je síť odběrových míst, které máte k dispozici pro osobní odběr objednávek, které jste si u nás udělali.
Více informací pro příjemce zásilek naleznete zde: https://www.zasilkovna.cz
Informace o sledování vaší zásilky: https://www.zasilkovna.cz/vyhledavani


Cena: 59 Kč s DPH

Osobní odběr na prodejně Lion SportOsobní odběr na prodejně


Osobní odběr objednávky je možný na našich prodejnách.
Po obdržení e-mailu s potvrzením možnosti vyzvednutí Vašeho osobního odběru na  Vás bude čekat po dobu 7 dní k vyzvednutí.
Při vyzvednutí objednávky máte možnost si Vámi objednané zboží vyzkoušet a v případě, že jste nezvolili správnou velikost, odebrat pouze část Vaší objednávky.

Cena: 19 Kč s DPH

Seznam prodejen