Dívčí zimní bunda
adidas Performance
G LOFTY HOODIE

Hledáte pro dítě kvalitní zimní oblečení? Snad si Vás získá tato dětská zimní bunda adidas Performance G LOFT HOODIE. Její vlastnosti jsou skutečně… více informací

Tento produkt již není v naší nabídce.

Podobné produkty:

popis

Hledáte pro dítě kvalitní zimní oblečení? Snad si Vás získá tato dětská zimní bunda adidas Performance G LOFT HOODIE. Její vlastnosti jsou skutečně jedinečné, neboť je ušitá z materiálu s PrimaLoft technologií. Je odolná vůči dešti, snadno se usuší, je prodyšná a teplá. Poskytuje tak maximální pohodlí pro děti. Rukávy jsou na koncích zúžené, kapuce přiléhá těsně ke krku. Design je propracovaný do nejmenšího detailu.


technologie


  • syntetický materiál s vynikajícími izolačními vlastnostmi
  • dokáže udržet teplo, i pokud je vlhký
  • je velmi dobře stlačitelný

Jedná se o lehký a prodyšný syntetický materiál, který má vynikající izolační vlastnosti. Používá se v zimní outdoorové obuvi, stejně tak i v bundách, které jsou určeny do chladného prostředí. Díky své specifické struktuře a složení vláken má PRIMALOFT® tu výhodu, že dokáže udržet teplo, i když jsou obuv nebo oděv mokré. PRIMALOFT® je jedním z nejteplejších izolačních materiálů a je také velmi dobře stlačitelný, proto oblečení z tohoto materiálu složíte do poměrně malých rozměrů.

Více »

G LOFTY HOODIE


Záruka24 měsíců
Stavskladem
Materiál100% polyester
Katalogové čísloA98503
potřebujete poradit?
725 888 008