Dětské tenisové boty
adidas Performance
SoleCourt xJ

Je nad slunce jasné, že vítězství je blízko. Zbývá jen poslední podání. V těchto dětských tenisových botách adidas jde všechno tak nějak snáz. K… více informací

  Tento produkt již není v naší nabídce.

Podobné produkty:

popis

Je nad slunce jasné, že vítězství je blízko. Zbývá jen poslední podání. V těchto dětských tenisových botách adidas jde všechno tak nějak snáz. K pohodlí během dlouhých klání přispívá lehký a prodyšný svršek a stabilizační prvek Torsion System vnáší do pohybu po kurtu potřebnou jistotu. Měkká pěna Adiprene+ se postará o nezbytné odpružení a podrážka Adiwear vydrží i dlouhodobé nasazení.


technologie


  • podpora v odrazové fázi a tlumení při dopadech
  • pružnost a citlivost vycházející ze špičky
  • dynamičnost každého pohybu

Krátké, ale maximálně rychlé pohyby spolu s bezpočtem výskoků činí z tenisu nesmírně náročný sport, a to nejen pro fyzickou kondici. Tenisová obuv značky adidas je proto ve špičce opatřena pružným materiálem ADIPRENE®+, který přispívá dynamice pohybu a poskytne maximální energii do každého odrazu. Pod patou se využívá hutnějšího materiálu ADIPRENE®, který má naopak funkci tlumící a skvěle absorbuje nárazy při dopadech.

Více »

  • mimořádně odolná pryž na vysoce exponovaných částech podešve
  • materiál nezanechává stopy, a proto je obuv vhodná i na halové povrchy
  • zamezuje podklouznutí

Tato technologie se nachází na podešvi tenisové nebo indoorové obuvi adidas místech, která jsou nejvíce exponovaná. Jedná se o mimořádně odolnou pryž s dlouhou životností. Její velkou výhodou je, že při prudkých změnách pohybu nezanechává stopy na halových površích. Technologie ADIWEAR® výrazně snižuje možnost podklouznutí, ale zároveň ulehčuje tenisový skluz.

Více »

  • stabilizace střední části chodidla
  • torsionabilita
  • přizpůsobivost každému chodidlu

Stabilita na antuce, betonu i trávě – to je požadavek perfektní tenisové obuvi. Právě TORSION® SYSTEM zajistí neustálou stabilizaci střední části chodidla. Přináší obuvi unikátní vlastnost, tzv. torsionabilitu, spočívající v možnosti nezávislého pohybu přední a zadní části chodidla. Tím je zaručena maximální přizpůsobivost každému sportovci, na každém povrchu.

Více »

Dětské tenisové boty adidas Performance SoleCourt xJ


Záruka24 měsíců
Stavskladem
Materiáltextile, synthetics
Katalogové čísloCG6463
potřebujete poradit?
725 888 008 (po-pá: 7:00-16:00 h)