Dětské outdoorové boty
adidas Performance
TERREX MID GTX K

O nohy vašich mladých turistů bude postaráno stejně kvalitně, jako o ty vaše. Dětské outdoorové boty adidas mají odolný svršek z ripstopu, na… více informací

Dostupné velikosti v UK


Pro zjištění dostupnosti zvolte velikost
dostupnost na prodejnách
2 699,- Kč | UŠETŘÍTE 1 080,- Kč
1 619,- Kč
*cena včetně DPH

Další varianty

potřebujete poradit?
725 888 008

TERREX MID GTX K


Záruka24 měsíců
Stavskladem
Materiáltextilie, syntetika
Katalogové čísloBB1952

popis

O nohy vašich mladých turistů bude postaráno stejně kvalitně, jako o ty vaše. Dětské outdoorové boty adidas mají odolný svršek z ripstopu, na klíčových místech vyztužený syntetickým materiálem. Uvnitř se navíc ukrývá nepromokavá membrána GORE-TEX®, která nepropustí k noze ani kapku vody. Ale naopak pot bude volně odcházet pryč. Rychlošněrovací konstrukce je pro děti doslova pohádkou - boty si jedním pohybem krásně utáhnou a tkaničky ukryjí do malé kapsičky. Hmotnost jedné boty 210 gramů.


technologie


  • vysoce kvalitní membrána
  • zamezuje průniku vody dovnitř obuvi i v náročných klimatických podmínkách
  • podporuje přirozený odvod vlhkosti od chodidla

Membrána GORE-TEX®obsahuje více než 1,4 miliardy mikroskopických pórů na 1 cm². Tyto póry jsou 20 000krát menší než kapička vody, ale 700krát větší než molekula vodní páry. Proto membrána GORE-TEX® nepropouští vlhkost z vnějšího prostředí a přitom výborně odvádí tělesnou vlhkost. Vaše nohy zůstanou v pohodlí za každého počasí, dokonce i při namáhavé fyzické aktivitě.

Více »

  • strategické rozmístění gripů na podešvi
  • zajišťuje maximální záběr do všech směrů

TRAXION™ nabízí optimální rozmístění a tvar gripů na podešvi pro maximální záběr do všech směrů. Zároveň šetří energii a přispívá tak k lepšímu výkonu. Specifický profil podešve je nově inspirován vzorkem pláště horských kol a oceníte jej zejména při změnách směru a během předozadních pohybů.

Více »