Dětské běžecké boty
adidas Performance
kanadia 8.1 k

Dětská běžecká adidas obuv je navržená tak, aby v ní malí sportovci dokázali zaběhnout i dlouhé vzdálenosti. Prodyšný svršek má krytí středu chodidla… více informací

Tento produkt již není v naší nabídce.

Podobné produkty:

Další varianty

potřebujete poradit?
725 888 008

kanadia 8.1 k


Záruka24 měsíců
Stavskladem
MateriálTEXTILE/SYNTHETICS
Katalogové čísloCQ1814

popis

Dětská běžecká adidas obuv je navržená tak, aby v ní malí sportovci dokázali zaběhnout i dlouhé vzdálenosti. Prodyšný svršek má krytí středu chodidla a paty pro zpevnění bočního pohybu nohy. Odolná podešev TRAXION™ nabídne i v členitém terénu jistotu došlapu. Měkká mezipodešev a funkční stélka zase zaručují pohodlí a příjemné odpružení.


technologie


  • zajišťuje měkký a pohodlný běh
  • snižuje hmotnost obuvi a přispívá ke komfortnějšímu pohybu

CLOUDFOAM je velmi měkká pěna umístěná v mezipodešvi, která zaručuje maximální pohodlí při běhu. Má velmi dobré tlumící vlastnosti, které se projeví zejména na tvrdém povrchu. Obuv s CLOUDFOAM technologií je pro chodidlo velmi příjemná a umožňuje opravdu měkký a ničím nerušený běh.

Více »

  • specifické rozmístění a tvar gripů na podešvi
  • maximální záběr do všech směrů

Tato technologie se využívá u trailové obuvi adidas a nabízí optimální rozmístění a tvar gripů na podešvi pro maximální záběr do všech směrů na nezpevněném povrchu. Specifický profil podešve je inspirovaný vzorkem pneumatik horských kol a běžci jej ocení zejména při změnách směru a během předozadních pohybů. Technologie TRAXION™ tak šetří energii a přispívá k lepším výkonům v terénu.

Více »

Také se Vám může líbit