Dámské zimní boty
adidas Performance
TERREX CHOLEAH PADDED CP

Dámy, bude vám to slušet. A taky vám bude opravdové teplo. Od noh především. To je v tuhých mrazech a důležité. Tyto dámské boty adidas jsou na zimu… více informací

Dostupné velikosti v UK


Pro zjištění dostupnosti zvolte velikost
dostupnost na prodejnách
K tomuto produktu máš dopravu zdarma
3 499,- Kč | UŠETŘÍTE 1 400,- Kč
2 099,- Kč
*cena včetně DPH

Další varianty

popis

Dámy, bude vám to slušet. A taky vám bude opravdové teplo. Od noh především. To je v tuhých mrazech a důležité. Tyto dámské boty adidas jsou na zimu vybavené izolací  PrimaLoft® a technologií climawarm™ - obojí je zárukou vašeho pohodlí. Stejně jako vnější ochrana climaproof®, která nepropustí k vašim nohám ani kapku vody zvenčí. Na spodní straně bot operuje podešev TRAXION™ - přilnavá na každém povrchu.


technologie


  • obuv vhodná do chladnějších venkovních podmínek
  • vlákna udržují teplo uvnitř obuvi a umožňují odpaření vlhkosti

CLIMAWARM™ udrží chodidla v teple a pohodlí i v chladných venkovních podmínkách. Vlákna jsou tkaná dostatečně hustě, aby zadržela teplo uvolňující se ze vzduchu ohřátého lidským tělem, ale zároveň jsou od sebe dostatečně vzdálená, a umožňují tak jednoduché a rychlé odpaření vlhkosti ven z obuvi.

Více »

  • ochrana před nepříznivými vlivy počasí
  • odolná konstrukce s podlepenými švy 
  • udržuje teplo a zároveň umožňuje odvod vlhkosti od těla

Tato lehká prodyšná membrána nabízí 100% ochranu proti nepříznivým rozmarům počasí zejména díky své konstrukci a podlepeným švům. Membrána zajišťuje odvod přebytečného tepla a umožňuje vlhkosti, aby se odpařila. CLIMAPROOF® udržuje chodidla v teple, suchu a pohodlí.

Více »

  • syntetický materiál s vynikajícími izolačními vlastnostmi
  • dokáže udržet teplo, i pokud je vlhký je velmi dobře stlačitelný

Jedná se o lehký a prodyšný syntetický materiál, který má vynikající izolační vlastnosti. Používá se v zimní outdoorové obuvi, stejně tak i vbundách, které jsou určeny do chladného prostředí. Díky své specifické struktuře a složení vláken má PRIMALOFT® tu výhodu, že dokáže udržet teplo, i když jsou obuv nebo oděv mokré. PRIMALOFT® je jedním z nejteplejších izolačních materiálů a je také velmi dobře stlačitelný, proto oblečení z tohoto materiálu složíte do poměrně malých rozměrů.

Více »

TERREX CHOLEAH PADDED CP


Záruka24 měsíců
Stavskladem
MateriálTEXTILE/SYNTHETICS
Katalogové čísloAC7847
potřebujete poradit?
725 888 008