Dámské tílko
adidas Performance
ULTRA PY TANK W

Horký letní den. Ten správný čas vyběhnout na trénink v dámském běžeckém tílku adidas. Odvod potu a maximální prodyšnost vám zajistí tkanina… více informací

Dostupné velikosti


Pro zjištění dostupnosti zvolte velikost
dostupnost na prodejnách
   K tomuto produktu máš dopravu zdarma
SLEVA 50 % | 1 899,- Kč | UŠETŘÍTE 950,- Kč
949,- Kč
*cena včetně DPH

Další varianty

popis

Horký letní den. Ten správný čas vyběhnout na trénink v dámském běžeckém tílku adidas. Odvod potu a maximální prodyšnost vám zajistí tkanina Primeknit a příze Parley Ocean Plastic™, která se vytváří z recyklovaného odpadu, zachyceného na plážích a pobřežích před jeho proniknutím do oceánu. Bezešvá konstrukce tílka vám zajistí ničím nerušený běh a reflexní detaily zajistí vaše bezpečí, kdybyste se zdržela do tmy. Pozor ale! Přiléhavý střih je o jednu velikost menší, než je obvyklé.


technologie


Ve spolupráci s Parley se snažíme zabránit tomu, aby se plastový odpad dostal do oceánů, a přetváříme jej ve vysoce funkční sportovní oblečení. Problém se tak stává řešením. Proměňujeme hrozbu v materiál.

  • Už žádné další igelitové tašky. Už žádné další mikro třpytky a korálky. A další krok: zamezit využívání nového plastu ve výrobě našich produktů.
  • Našim cílem je zamezit tomu, aby se plastový odpad dostal do oceánů. Ale je to výzva pro nás pro všechny
  • Vytváříme nové materiály, produkty a nové způsoby jejich využití. To vše s pomocí ekologických inovací. Nové metody. Nový pohled na věc. Nová, lepší budoucnost.

Tento produkt je vyrobený z příze vytvořené ve spolupráci s iniciativou Parley for the Oceans: část příze je vyrobena z materiálu Parley Ocean Plastic™, který se vytváří z recyklovaného odpadu z pláží a pobřeží, tedy z plastu zachyceného před jeho proniknutím do oceánu.

Více »

ULTRA PY TANK W


Záruka24 měsíců
Stavskladem
Katalogové čísloCF5138
potřebujete poradit?
725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)