Dámské plavky
adidas Performance
BW PARLEYC BIK

Oddejte se nadnášivé síle vody a uplavte všem starostem v těchto dámských plavkách adidas. Inspirace pro jejich potisk vzešla ze slunečních paprsků… více informací

Dostupné velikosti


Pro zjištění dostupnosti zvolte velikost
dostupnost na prodejnách
   K tomuto produktu máš dopravu zdarma
SLEVA 40 % | 1 249,- Kč | UŠETŘÍTE 500,- Kč
749,- Kč
*cena včetně DPH

popis

Oddejte se nadnášivé síle vody a uplavte všem starostem v těchto dámských plavkách adidas. Inspirace pro jejich potisk vzešla ze slunečních paprsků odrážejících se na vodní hladině. Tenká dvojitá ramínka se kříží na zádech, takže váš pohyb nebude nijak omezený. Tkanina Infinitex Fitness Eco je odolná vůči chloru, takže můžete trénovat den co den. V rámci udržitelnosti jsou plavky vyrobené z recyklované příze ECONYL®, která vzniká ze starých rybářských sítí a nylonového odpadu posbíraného na plážích.


technologie


Ve spolupráci s Parley se snažíme zabránit tomu, aby se plastový odpad dostal do oceánů, a přetváříme jej ve vysoce funkční sportovní oblečení. Problém se tak stává řešením. Proměňujeme hrozbu v materiál.

  • Už žádné další igelitové tašky. Už žádné další mikro třpytky a korálky. A další krok: zamezit využívání nového plastu ve výrobě našich produktů.
  • Našim cílem je zamezit tomu, aby se plastový odpad dostal do oceánů. Ale je to výzva pro nás pro všechny
  • Vytváříme nové materiály, produkty a nové způsoby jejich využití. To vše s pomocí ekologických inovací. Nové metody. Nový pohled na věc. Nová, lepší budoucnost.

Tento produkt je vyrobený z příze vytvořené ve spolupráci s iniciativou Parley for the Oceans: část příze je vyrobena z materiálu Parley Ocean Plastic™, který se vytváří z recyklovaného odpadu z pláží a pobřeží, tedy z plastu zachyceného před jeho proniknutím do oceánu.

Více »

BW PARLEYC BIK


Záruka24 měsíců
Stavskladem
Katalogové čísloDQ3174
potřebujete poradit?
725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)
Podpořte náš obchod v soutěži ShopRoku 2020