Dámské outdoorové boty
adidas Performance
TERREX AX2 CP W

Vyjděte na zápraží, nadechněte se čerstvého vzduchu, ukažte na kopec a vyrazte tam! V těchto dámských outdoorových botách adidas pro vás nebude žádná… více informací

Dostupné velikosti v UK


Pro zjištění dostupnosti zvolte velikost
dostupnost na prodejnách
2 499,- Kč | UŠETŘÍTE 750,- Kč
1 749,- Kč
*cena včetně DPH

popis

Vyjděte na zápraží, nadechněte se čerstvého vzduchu, ukažte na kopec a vyrazte tam! V těchto dámských outdoorových botách adidas pro vás nebude žádná překážka dost velká. Kameny, kořeny, výmoly. Vše zvládnete s přilanovou podešví Traxion a měkkou mezipodešví Adiprene. A i když občas narazíte na nějakou tu kaluž plnou vody, žádný problém. Vaše boty mají přece nepromokavou membránu Climaproof.


technologie


  • materiály napomáhající komfortnějšímu dopadu a pružnějšímu odrazu
  • pryž ADIPRENE® maximálně tlumí dopady a šetří tak vaše klouby
  • pryž ADIPRENE®+ dodává pružnost a dynamiku vašim odrazům

Vysoce funkční materiál umístěný v patní části mezipodešve, který má za úkol snižovat velké zatížení, ke kterému dochází během došlapující fáze a lépe tak chrání před zraněním. Při pohybu v nerovném horském prostředí se ADIPRENE® cíleně deformuje, čímž pohlcuje velkou část energie a tlumí tak nárazy při dopadu. Zároveň šetří kloubní pouzdra a chrání chodidlo před úrazy. Lehký, dokonale pružný a citlivý materiál ADIPRENE®+, který se v obuvi adidas používá v přední části mezipodešve. Podporuje odrazovou fázi a dodává pocit dynamičnosti. Přispívá k výraznější dynamice a rychlejšímu pohybu v terénu.

Více »

  • ochrana před nepříznivými vlivy počasí
  • odolná konstrukce s podlepenými švy 
  • udržuje teplo a zároveň umožňuje odvod vlhkosti od těla

Tato lehká prodyšná membrána nabízí 100% ochranu proti nepříznivým rozmarům počasí zejména díky své konstrukci a podlepeným švům. Membrána zajišťuje odvod přebytečného tepla a umožňuje vlhkosti, aby se odpařila. CLIMAPROOF® udržuje chodidla v teple, suchu a pohodlí.

Více »

  • strategické rozmístění gripů na podešvi
  • zajišťuje maximální záběr do všech směrů

TRAXION™ nabízí optimální rozmístění a tvar gripů na podešvi pro maximální záběr do všech směrů. Zároveň šetří energii a přispívá tak k lepšímu výkonu. Specifický profil podešve je nově inspirován vzorkem pláště horských kol a oceníte jej zejména při změnách směru a během předozadních pohybů.

Více »

TERREX AX2 CP W


Záruka24 měsíců
Stavskladem
MateriálTEXTILE/SYNTHETICS
Katalogové čísloAC8074
potřebujete poradit?
725 888 008