Dámské funkční spodky
adidas Performance
AlphaSkin SPR 2.0 34

Vyrazte ven a užijte si tu krásu pohybu. V každém kroku, v každém šlápnutí do pedálu cítíte, jak žijete. A jak tyto dámské legíny adidas pumpují do… více informací

Dostupné velikosti


Pro zjištění dostupnosti zvolte velikost
dostupnost na prodejnách
   K tomuto produktu máš dopravu zdarma
SLEVA 40 % | 999,- Kč | UŠETŘÍTE 400,- Kč
599,- Kč
*cena včetně DPH

popis

Vyrazte ven a užijte si tu krásu pohybu. V každém kroku, v každém šlápnutí do pedálu cítíte, jak žijete. A jak tyto dámské legíny adidas pumpují do vašich svalů energii. Mají totiž kompresní střih zpevňující tělo a technologii Alphaskin, která podpoří přirozenou dynamiku pohybu. Savá tkanina Climalite odvádí pot od pokožky, takže během svého tréninku cítíte jen pocit sucha a pohodlí. A tak to má být.


technologie


  • optimální regulace vlhkosti
  • vlhkost prostupuje skrze materiál a odpařuje se z vnější vrstvy
  • CLIMALITE®+ obsahuje navíc chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE®je materiál pro optimální regulaci vlhkosti, který se skládá z 100% syntetických funkčních vláken. Cílem je co nejrychleji vázat v textilu tekutinu, kterou tělo vylučuje v podobě potu, a odvádět ji ven. Pot je „nasáván“ vnitřní strukturou vláken, prostupuje na vnější povrch a odtud se odpařuje pryč. Aby tento proces mohl hladce fungovat, musí se textilie první vrstvy nosit tak, aby těsně přiléhaly k tělu. Materiál CLIMALITE®+ je obohacen o nefritové vlákno, které vytváří chladivý účinek na kůži.

Více »

AlphaSkin SPR 2.0 34


Záruka24 měsíců
Stavskladem
Katalogové čísloDT6275
potřebujete poradit?
725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)
Podpořte náš obchod v soutěži ShopRoku 2020