Dámské funkční spodky
adidas Performance
AlphaSkin SPR TIG ST5

Pohyb k životu potřebujete, my víme. Proto také spatřily světlo světa tyto dámské spodky adidas s technologií AlphaSkin a kompresním střihem.… více informací

  Tento produkt již není v naší nabídce.

Podobné produkty:

popis

Pohyb k životu potřebujete, my víme. Proto také spatřily světlo světa tyto dámské spodky adidas s technologií AlphaSkin a kompresním střihem. Perfektně přilnou k vašemu tělu, přizpůsobí se přirozenému pohybu a zredukují vibrace svalů během tréninku. Tkanina Climalite navíc odvádí pot od pokožky, takže ať už si budete dávat do těla nebo jen lehce vyklusávat, můžete se těšit na pohodlí.


technologie


  • optimální regulace vlhkosti
  • vlhkost prostupuje skrze materiál a odpařuje se z vnější vrstvy
  • CLIMALITE®+ obsahuje navíc chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE®je materiál pro optimální regulaci vlhkosti, který se skládá z 100% syntetických funkčních vláken. Cílem je co nejrychleji vázat v textilu tekutinu, kterou tělo vylučuje v podobě potu, a odvádět ji ven. Pot je „nasáván“ vnitřní strukturou vláken, prostupuje na vnější povrch a odtud se odpařuje pryč. Aby tento proces mohl hladce fungovat, musí se textilie první vrstvy nosit tak, aby těsně přiléhaly k tělu. Materiál CLIMALITE®+ je obohacen o nefritové vlákno, které vytváří chladivý účinek na kůži.

Více »

Pohodlný a neomezený pohyb ocení každý, kdo rád sportuje. Funkční sportovní oblečení může zvýšit pozitivní prožitek z pohybu ale i vlastní výkon. Proto značka adidas přišla s revoluční základní vrstvou oblečení a představila univerzální technologiemi nabitou kolekci AlphaSkin, kterou lze využít napříč sporty. 

adidas AlphaSkin totiž dokonale přilne k tělu a umožňuje pohyb bez omezení, vyšší výkon bez rozptylování. Kinetické vlastnosti tohoto sportovního oblečení udržují stabilní pohodlí a příjemný pocit při cvičení, běhání či jiném sportu. Už vás nikdy nebudou škrtit nebo táhnout legíny při lekci jógy. Po tréninku už nebudete mít na nohách obtištěné švy ještě dlouhé hodiny a budete pak v létě bez obav moci vklouznout pánové do šortek a dámy do šatů.

Více »

Dámské funkční spodky adidas Performance AlphaSkin SPR TIG ST5


Záruka24 měsíců
Stavskladem
Katalogové čísloCD9755
potřebujete poradit?
725 888 008 (po-pá: 7:00-16:00 h)