Dámské běžecké boty
adidas Performance
UltraBOOST w

Nebojte se velkých výzev. Dámské běžecké boty adidas vás dovedou do cíle toho nejdelšího běhu vašeho života. Odpružení boost™ vám vždy vrátí tolik… více informací

  Tento produkt již není v naší nabídce.

Podobné produkty:

popis

Nebojte se velkých výzev. Dámské běžecké boty adidas vás dovedou do cíle toho nejdelšího běhu vašeho života. Odpružení boost™ vám vždy vrátí tolik energie, kolik do svého kroku vložíte. Přiléhavý svršek Primeknit obepne chodilo a poskytne vám optimální oporu v každém kroku. Čemuž přispívá i zpevňující Torsion System mezi patou a špičkou. Na mokrém i suchém povrchu vás podrží přilnavá podešev a při váze pouhých 266 gramů poletíte jako anděl.


technologie


  • TOP model neutrální objemové běžecké obuvi adidas
  • 100 % materiálu BOOST™
  • bezešvý svršek PRIMEKNIT aodolná podešev CONTINENTAL

Tento klíčový model běžecké obuvi adidas je vybaven mezipodešví se 100% zastoupením pěny BOOST™. Nová bezešvá technologie svršku PRIMEKNIT se příjemně přizpůsobí tvaru chodidla a je prodyšnější než předchozí materiály. Funkčně vyřešená podešev stechnologií CONTINENTAL™ je odolná proti oděru, má vynikající přilnavost jak za sucha, tak za mokra, a přináší maximální jistotu při každém kroku.

Více »

  • zajišťuje perfektní záběr na tvrdém i nerovném povrchu, za mokra i za sucha
  • o 32 % lepší grip při porovnání s jinými materiály

Společnost adidas a světoznámý výrobce pneumatik spojili své síly, jejichž výsledkem je vysoce odolná a kvalitní podešev, která umožňuje maximální záběr ve všech směrech za jakéhokoliv počasí. Skvělé vlastnosti na suchém i mokrém povrchu, za horkého letního i studeného zimního počasí, vysoká trakce při pohybu do kopce ipři sestupu dolů, to vše představuje podešev CONTINENTAL.

Více »

Dámské běžecké boty adidas Performance UltraBOOST w


Záruka24 měsíců
Stavskladem
Materiálsynthetics, textile
Katalogové čísloBB6308
potřebujete poradit?
725 888 008 (po-pá: 7:00-16:00 h)