Dámské běžecké boty
adidas Performance
SOLAR GLIDE W

Zahřejte se a utíkejte, kam až vás nohy donesou. V těchto dámských běžeckých botách adidas to bude hodně daleko. Dlouhé tratě jsou totiž jejich… více informací

Tento produkt již není v naší nabídce.

Podobné produkty:

Další varianty

popis

Zahřejte se a utíkejte, kam až vás nohy donesou. V těchto dámských běžeckých botách adidas to bude hodně daleko. Dlouhé tratě jsou totiž jejich doménou. Technologie Solar Propulsion Rail zpevní vaši nohu a podrží vás, když se do vašeho výkonu bude vkrádat únava. A čím razantnější došlap, tím měkčí bude - díky aktivnímu odpružení Boost. Podešev Stretchweb opatřený pryží Continental zabere na jakémkoliv povrchu a vy se tak můžete soustředit jen a jen na svůj výkon. Při váze bot pouhých 256 g.


technologie


  • zajišťuje perfektní záběr na tvrdém i nerovném povrchu, za mokra i za sucha
  • o 32 % lepší grip při porovnání s jinými materiály

Společnost adidas a světoznámý výrobce pneumatik spojili své síly, jejichž výsledkem je vysoce odolná a kvalitní podešev, která umožňuje maximální záběr ve všech směrech za jakéhokoliv počasí. Skvělé vlastnosti na suchém i mokrém povrchu, za horkého letního i studeného zimního počasí, vysoká trakce při pohybu do kopce ipři sestupu dolů, to vše představuje podešev CONTINENTAL.

Více »

  • vysoce flexibilní a přitom odolný typ podešve používaný v top běžecké obuvi adidas
  • zvýrazňuje jedinečné vlastnosti technologie BOOST™ od došlapu po odrazovou fázi
  • podporuje rovnoměrné rozložení tlaku při běhu

Inovativní podešev s názvem STRETCHWEB se vyskytuje u řady nových modelů běžecké obuvi adidas. Jejím hlavním benefitem je bezkonkurenční přizpůsobení se individuálnímu běžeckému nášlapu a zaručení ještě hladších a pružnějších došlapů. Tohoto efektu je dosaženo díky synergii podešve STRETCHWEB s mezipodešví BOOST™ – vzniká tak nezapomenutelný pocit z běhu.

Více »

  • zpevňuje a stabilizuje střední část chodidla
  • zajišťuje plynulý přechod mezi patou a špičkou

TORSION®SYSTEM při sportu neustále stabilizuje střední část chodidla a umožňuje nezávislý pohyb paty a špičky. Díky této technologii obuv na noze lépe sedí avy můžete lépe ovládat své pohyby. Tento systém plní funkci podpory klenby a umožňuje vám přizpůsobit se co možná nejlépe povrchu, po kterém právě běžíte.

Více »

SOLAR GLIDE W


Záruka24 měsíců
Stavskladem
MateriálTEXTILE/SYNTHETICS
Katalogové čísloD97447
potřebujete poradit?
725 888 008