Dámské běžecké boty
adidas Performance
SOLAR GLIDE ST W

Rozběhněte se a nezastavujte, dokud nebudete v cíli. Tyto dámské běžecké boty adidas jsou stvořené pro dlouhé tratě a vyzbrojené aktivním odpružením… více informací

Dostupné velikosti v UK


Pro zjištění dostupnosti zvolte velikost
dostupnost na prodejnách
K tomuto produktu máš dopravu zdarma
3 699,- Kč | UŠETŘÍTE 1 110,- Kč
2 589,- Kč
*cena včetně DPH

popis

Rozběhněte se a nezastavujte, dokud nebudete v cíli. Tyto dámské běžecké boty adidas jsou stvořené pro dlouhé tratě a vyzbrojené aktivním odpružením Boost - čím více energie vydáte, tím lepší odezvy se dočkáte. Pružná podešev Stretchweb se sladí s přirozenými pohyby vašeho chodidla a podrážka Continental dohlédne na perfektní přilnavost na suchém i mokrém povrchu. Prodloužený jazyk Solar Fitwing vnese do vašich kroků ještě větší stabilitu.


technologie


  • maximální návratnost energie
  • skvěle tlumí nárazy při dopadu
  • dodává energii v odrazové fázi

Tisíce unikátních TPU kapslí vytváří nejměkčí a nejspolehlivější tlumení, které adidas kdy vytvořil. Inovativní struktura energetických kapslí si lépe zachovává vynikající vlastnosti odlehčeného odpružení než jakýkoli jiný materiál. Oproti standardní pěnové podešvi EVA, která při nízkých teplotách tuhne a při vysokých naopak ztrácí pevnost, je podešev BOOST™ 3 krát odolnější vůči teplotním změnám. BOOST™ poskytuje větší energetickou návratnost než jakékoli jiné pěnové odpružení používané v běžecké obuvi.

Více »

  • zajišťuje perfektní záběr na tvrdém i nerovném povrchu, za mokra i za sucha
  • o 32 % lepší grip při porovnání s jinými materiály

Společnost adidas a světoznámý výrobce pneumatik spojili své síly, jejichž výsledkem je vysoce odolná a kvalitní podešev, která umožňuje maximální záběr ve všech směrech za jakéhokoliv počasí. Skvělé vlastnosti na suchém i mokrém povrchu, za horkého letního i studeného zimního počasí, vysoká trakce při pohybu do kopce ipři sestupu dolů, to vše představuje podešev CONTINENTAL.

Více »

  • vysoce flexibilní a přitom odolný typ podešve používaný v top běžecké obuvi adidas
  • zvýrazňuje jedinečné vlastnosti technologie BOOST™ od došlapu po odrazovou fázi
  • podporuje rovnoměrné rozložení tlaku při běhu

Inovativní podešev s názvem STRETCHWEB se vyskytuje u řady nových modelů běžecké obuvi adidas. Jejím hlavním benefitem je bezkonkurenční přizpůsobení se individuálnímu běžeckému nášlapu a zaručení ještě hladších a pružnějších došlapů. Tohoto efektu je dosaženo díky synergii podešve STRETCHWEB s mezipodešví BOOST™ – vzniká tak nezapomenutelný pocit z běhu.

Více »

SOLAR GLIDE ST W


Záruka24 měsíců
Stavskladem
MateriálTEXTILE/SYNTHETICS
Katalogové čísloD97428
potřebujete poradit?
725 888 008