Dámské běžecké boty <br>adidas Performance<br> <strong>galaxy 3 w </strong> - foto 0 Dámské běžecké boty <br>adidas Performance<br> <strong>galaxy 3 w </strong> - foto 1 Dámské běžecké boty <br>adidas Performance<br> <strong>galaxy 3 w </strong> - foto 2 Dámské běžecké boty <br>adidas Performance<br> <strong>galaxy 3 w </strong> - foto 3 Dámské běžecké boty <br>adidas Performance<br> <strong>galaxy 3 w </strong> - foto 4 Dámské běžecké boty <br>adidas Performance<br> <strong>galaxy 3 w </strong> - foto 5
Dámské běžecké boty adidas&nbsp;Performance galaxy 3 w - foto 0 Dámské běžecké boty adidas&nbsp;Performance galaxy 3 w - foto 1 Dámské běžecké boty adidas&nbsp;Performance galaxy 3 w - foto 2 Dámské běžecké boty adidas&nbsp;Performance galaxy 3 w - foto 3 Dámské běžecké boty adidas&nbsp;Performance galaxy 3 w - foto 4 Dámské běžecké boty adidas&nbsp;Performance galaxy 3 w - foto 5

Dámské běžecké boty
adidas Performance
galaxy 3 w

Dámská adidas obuv Galaxy 3 w je super pohodlná díky technologii SUPERCLOUD™ a lehká. Má několik barevných variant. Jejich svršek je vyroben z… více informací

Tento produkt již není v naší nabídce.

Podobné produkty:

potřebujete poradit?
725 888 008

galaxy 3 w


Záruka24 měsíců
Stavskladem
MateriálTEXTILE/SYNTHETICS
Katalogové čísloBB4369

popis

Dámská adidas obuv Galaxy 3 w je super pohodlná díky technologii SUPERCLOUD™ a lehká. Má několik barevných variant. Jejich svršek je vyroben z prodyšné síťoviny a mezipodešev ADIPRENE®+ dodá energii a dynamičnost při odrazu. Podešev ADIWEAR™ slouží proti proti vnějšímu opotřebení. Tato obuv může perfektně posloužit i jako vycházková.


technologie


 • ADIPRENE® pro tlumení dopadů
 • ADIPRENE®+ pro tlumení dopadů

Při běhu po zpevněném povrchu je nezbytné mít vobuvi potřebné tlumení. ADIPRENE® je materiál vpatní části, který skvěle tlumí nárazy tím, že při dopadu absorbuje velkou část energie. Snižuje se tak tlak na patu při dopadu achodidlo je lépe chráněno před zraněním. ADIPRENE®+ je lehký, dokonale pružný materiál, který se vobuvi adidas používá voblasti špičky. Podporuje odrazovou fázi aběžci tak dodává pocit dynamičnosti. Jeho účinek je možné přirovnat ktrampolíně. Poskytuje běžci přídavnou energii avětší dynamiku při odrazu. Tento materiál je také výrazně tvarově stálejší než klasický materiál podešve EVA.

Více »

 • mimořádně odolná pryž proti rychlému opotřebení
 • použití na vysoce exponovaných částech podešve obuvi adidas

ADIWEAR™ je mimořadně odolná pryž s dlouhou životností, která se používá na vysoce exponovaných částech podešve sportovní obuvi adidas. U běžecké obuvi se zpravidla nachází na vnější části podešve, kde dochází k největšímu zatěžování materiálu a tím pádem i opotřebení obuvi.

Více »

 • zajišťuje měkký a pohodlný běh
 • snižuje hmotnost obuvi a přispívá ke komfortnějšímu pohybu

CLOUDFOAM je velmi měkká pěna umístěná v mezipodešvi, která zaručuje maximální pohodlí při běhu. Má velmi dobré tlumící vlastnosti, které se projeví zejména na tvrdém povrchu. Obuv s CLOUDFOAM technologií je pro chodidlo velmi příjemná a umožňuje opravdu měkký a ničím nerušený běh.

Více »

 • ultra měkká stélka v běžecké obuvi
 • znásobuje příjemný pocit při pohybové aktivitě

Technologie SUPERCLOUD je u běžecké obuvi adidas reprezentována ultra měkkými stélkami, které znásobují příjemný pocit při běhu. Dále přispívají k pohodlí díky aktivnímu odpružení a podporují tak funkci mezipodešve.

Více »