Dámské běžecké boty
adidas Performance
alphabounce beyond w

Běh je krásný. Jediné, co k tomu potřebujete, jsou pořádné boty, které vás donesou co nejdál. Jako třeba tyto dámské běžecké boty adidas. Mají… více informací

Tento produkt již není v naší nabídce.

Podobné produkty:

Další varianty

popis

Běh je krásný. Jediné, co k tomu potřebujete, jsou pořádné boty, které vás donesou co nejdál. Jako třeba tyto dámské běžecké boty adidas. Mají prodyšný svršek Forgedmesh pro cílené zpevnění a lepší stabilitu. Také podešev z gumy Continental, která dohlédne na spolehlivý došlap na mokrém i suchém povrchu. A odpružení Bounce vnese pohodlí do každého vašeho kroku.


technologie


  • systém odpružení, který navrací energii
  • ideální tlumení apružnost obuvi při zachování dlouhé životnosti

Nová technologie mezipodešve z materiálu TPU (termoplastický polyuretan), která je navržena tak, aby docházelo k co nejefektivnějšímu využití dopadové energie. Díky své pružnosti zvyšuje pohodlí při podávání sportovního výkonu, umožňuje déle trénovat, déle si užívat pocit zběhu, a to při menším vynaloženém úsilí.

Více »

  • zajišťuje perfektní záběr na tvrdém i nerovném povrchu, za mokra i za sucha
  • o 32 % lepší grip při porovnání s jinými materiály

Společnost adidas a světoznámý výrobce pneumatik spojili své síly, jejichž výsledkem je vysoce odolná a kvalitní podešev, která umožňuje maximální záběr ve všech směrech za jakéhokoliv počasí. Skvělé vlastnosti na suchém i mokrém povrchu, za horkého letního i studeného zimního počasí, vysoká trakce při pohybu do kopce ipři sestupu dolů, to vše představuje podešev CONTINENTAL.

Více »

alphabounce beyond w


Záruka24 měsíců
Stavskladem
MateriálTEXTILE/SYNTHETICS
Katalogové čísloCG5581
potřebujete poradit?
725 888 008