Dámské běžecké boty
adidas Performance
adizero feather w

Buďte rychlejší s touto závodní dámskou ultra lehkou běžeckou obuví adizero feather boost w. Obuv má stylový prodyšný svršek a podšívku pro větší… více informací

Tento produkt již není v naší nabídce.

Podobné produkty:

potřebujete poradit?
725 888 008

adizero feather w


Záruka24 měsíců
Stavskladem
MateriálTextil/Syntetika
Katalogové čísloAQ5001

popis

Buďte rychlejší s touto závodní dámskou ultra lehkou běžeckou obuví adizero feather boost w. Obuv má stylový prodyšný svršek a podšívku pro větší pohodlí. V přední části mezipodešve se nachází technologie boost™, která dodá energii každému vašemu kroku.


technologie


  • mimořádně odolná pryž proti rychlému opotřebení
  • použití na vysoce exponovaných částech podešve obuvi adidas

ADIWEAR™ je mimořadně odolná pryž s dlouhou životností, která se používá na vysoce exponovaných částech podešve sportovní obuvi adidas. U běžecké obuvi se zpravidla nachází na vnější části podešve, kde dochází k největšímu zatěžování materiálu a tím pádem i opotřebení obuvi.

Více »

  • maximální návratnost energie
  • skvěle tlumí nárazy při dopadu
  • dodává energii v odrazové fázi

Tisíce unikátních TPU kapslí vytváří nejměkčí a nejspolehlivější tlumení, které adidas kdy vytvořil. Inovativní struktura energetických kapslí si lépe zachovává vynikající vlastnosti odlehčeného odpružení než jakýkoli jiný materiál. Oproti standardní pěnové podešvi EVA, která při nízkých teplotách tuhne a při vysokých naopak ztrácí pevnost, je podešev BOOST™ 3 krát odolnější vůči teplotním změnám. BOOST™ poskytuje větší energetickou návratnost než jakékoli jiné pěnové odpružení používané v běžecké obuvi.

Více »

  • zpevňuje a stabilizuje střední část chodidla
  • zajišťuje plynulý přechod mezi patou a špičkou

TORSION®SYSTEM při sportu neustále stabilizuje střední část chodidla a umožňuje nezávislý pohyb paty a špičky. Díky této technologii obuv na noze lépe sedí avy můžete lépe ovládat své pohyby. Tento systém plní funkci podpory klenby a umožňuje vám přizpůsobit se co možná nejlépe povrchu, po kterém právě běžíte.

Více »