Dámská sukně
adidas Performance
T19 SKORT W

I v zápalu boje na zeleném trávníků můžete být ženou. Oblékněte si před zápasem tuto dámskou fotbalovou sukni adidas a buďte na hřišti ve svém živlu.… více informací

Dostupné velikosti


Pro zjištění dostupnosti zvolte velikost
dostupnost na prodejnách
   K tomuto produktu máš dopravu zdarma
SLEVA 20 % | 949,- Kč | UŠETŘÍTE 190,- Kč
759,- Kč
*cena včetně DPH

Další varianty

popis

I v zápalu boje na zeleném trávníků můžete být ženou. Oblékněte si před zápasem tuto dámskou fotbalovou sukni adidas a buďte na hřišti ve svém živlu. Savá tkanina Climalite odvede pot od pokožky a udrží vás po oba poločasy v suchu a pohodě. Strečová tkanina se sladí s každým vaším pohybe a vy se tak můžete maximálně koncentrovat na dění kolem sebe.


technologie


  • optimální regulace vlhkosti
  • vlhkost prostupuje skrze materiál a odpařuje se z vnější vrstvy
  • CLIMALITE®+ obsahuje navíc chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE®je materiál pro optimální regulaci vlhkosti, který se skládá z 100% syntetických funkčních vláken. Cílem je co nejrychleji vázat v textilu tekutinu, kterou tělo vylučuje v podobě potu, a odvádět ji ven. Pot je „nasáván“ vnitřní strukturou vláken, prostupuje na vnější povrch a odtud se odpařuje pryč. Aby tento proces mohl hladce fungovat, musí se textilie první vrstvy nosit tak, aby těsně přiléhaly k tělu. Materiál CLIMALITE®+ je obohacen o nefritové vlákno, které vytváří chladivý účinek na kůži.

Více »

T19 SKORT W


Záruka24 měsíců
Stavskladem
Materiálelasthane 9%, polyester 91%
Katalogové čísloDW6854
potřebujete poradit?
725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)
Podpořte náš obchod v soutěži ShopRoku 2020