Dámská mikina
adidas Performance
ESSENTIALS LIN FZ HD

Nenechte se odradit zataženou oblohou a nízkou teplotou. Stačí se dobře obléknout a trénink může začít. Dámská mikina adidas je vyrobena z hřejivého… více informací

Dostupné velikosti


Pro zjištění dostupnosti zvolte velikost
dostupnost na prodejnách
1 499,- Kč | UŠETŘÍTE 750,- Kč
749,- Kč
*cena včetně DPH

Další varianty

popis

Nenechte se odradit zataženou oblohou a nízkou teplotou. Stačí se dobře obléknout a trénink může začít. Dámská mikina adidas je vyrobena z hřejivého froté a savé tkaniny climalite®, která odvádí pot pryč od těla. Takže pohodlí je zaručeno. A stylový vzhled mikině dodává kapuce se stahovací šňůrkou a klokaní kapsy na pár vašich drobností. Mikina je vyrobená z recyklovaného polyesteru, který šetří zdroje a snižuje emise.


technologie


  • optimální regulace vlhkosti
  • vlhkost prostupuje skrze materiál a odpařuje se z vnější vrstvy
  • CLIMALITE®+ obsahuje navíc chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE®je materiál pro optimální regulaci vlhkosti, který se skládá z 100% syntetických funkčních vláken. Cílem je co nejrychleji vázat v textilu tekutinu, kterou tělo vylučuje v podobě potu, a odvádět ji ven. Pot je „nasáván“ vnitřní strukturou vláken, prostupuje na vnější povrch a odtud se odpařuje pryč. Aby tento proces mohl hladce fungovat, musí se textilie první vrstvy nosit tak, aby těsně přiléhaly k tělu. Materiál CLIMALITE®+ je obohacen o nefritové vlákno, které vytváří chladivý účinek na kůži.

Více »

ESSENTIALS LIN FZ HD


Záruka24 měsíců
Stavskladem
Katalogové čísloCD7806
potřebujete poradit?
725 888 008